1. Головна
 2. Послуги
 3. Аутсорсинг розробки ПЗ

Аутсорсинг розробки ПЗ

PNN Soft - провідний український аутсорс розробник. Наші висококваліфіковані фахівці використовують найнадійніші та передові технології та практики, які забезпечують успіх ваших цифрових рішень по всьому світу.

Outsourcing software development services PNN Soft

IT аутсорсинг в Україні, послуги з компанією PNN Soft

PNN Soft — одна з найдосвідченіших компаній з розробки програмного забезпечення в Україні. Ми працюємо на міжнародному ІТ-ринку понад 20 років та реалізували тисячі ефективних та надійних програмних рішень. Ми надаємо аутсорсинг послуги з розробки ПЗ для компаній наших клієнтів по всьому світу. Кваліфікація наших спеціалістів сприяє якісній реалізації проєктів будь-якої складності. Ми застосовуємо сучасні та надійні методи та практики, що допомагають нам досягти бажаного результату в проєктах.

Як послуга, аутсорсинг програмного забезпечення, має високий попит серед середніх та великих підприємств та бізнесів. Ефективне та стабільне рішення стає найважливішим пріоритетом для команд розробників, які створюють програмне забезпечення для бізнесу на умовах аутсорсингу. В PNN Soft ви отримуєте доступ до висококваліфікованих професіоналів та експертів у різних галузях IT. Аутсорс розробка програмного забезпечення дозволяє швидко масштабувати або зменшувати обсяг роботи залежно від вимог замовника та потреб проєкту.

Наші колективні знання, високий досвід та ентузіазм у пошуку нових способів оптимізації бізнес-процесів є запорукою плідного партнерства – ми забезпечуємо клієнтам постійну співпрацю. Ми пропонуємо аутсорс послуги з розробки веб додатків, мобільних та десктоп застосунків, сучасний UX/UI дизайн, якісне QA тестування продуктів, а також їх супровід та підтримку. Ви можете детальніше ознайомитись з нашою діяльністю у розділах Послуги и Рішення.

Висока ефективність

Ви можете покластися на широкий досвід кваліфікованих постачальників, які зможуть зробити грамотний вибір технологій відповідно до потреб користувачів та вимог вашого бізнесу. Як ваш ІТ-партнер ми маємо глибоке розуміння з управління обсягом проєкту, ретельно аналізуємо хід розробки та оперативно вносимо зміни.

Спеціалізована експертиза ПЗ

У PNN Soft ми постійно вивчаємо новітні інновації, методології та найвигідніші способи їх застосування. Таким чином, наші клієнти мають доступ до великого кадрового резерву розробників, що спеціалізуються на побудові різних технологічних стеків для впровадження: AR/VR, AI, Machine Learning, Cloud Computing, Blockchain, Internet of Things і т.д.

Таким чином, ви можете повністю скористатися знаннями кваліфікованих експертів, не інвестуючи у створення власної ІТ-команди.

Outsource Software Development Services - PNN Soft
Командна робота

Створення програмного забезпечення на замовлення включає ряд обов'язкових завдань для досягнення максимальної ефективності продукту. Наприклад, застосування кількох підходів до налаштування однієї системи та оптимізація процесів спрямовані на вдосконалення програмного продукту. Завдяки різнобічним навичкам та знанням фахівці PNN Soft допоможуть злагоджено вирішувати всі завдання. Ми готові втілити ваше бачення в інноваційне рішення з урахуванням ваших основних бізнес-процесів та довгострокових цілей.

Outsourced Application Development - PNN Soft"
Швидкий вихід на ринок

Час виходу ринку грає значну роль успіху цифрового продукту. Найняти аутсорсингову команду – це найкраще рішення, яке допоможе значно прискорити реалізацію вашого проєкту на ринку. Таким чином, найнятий центр розробки відповідає за задоволення поточних потреб клієнтів та підтримку основних програмних рішень. А співробітники аутсорсинг команди віддають пріоритет управлінню створюваної платформи та дотримуються термінів виконання завдань.

Зниження витрат

І останнє, але не менш важливе: аутсорсинг програмного забезпечення передбачає значну економію коштів, оскільки пошук талантів, оренда та навчання співробітників вимагають високих витрат. Модель співробітництва на аутсорсингу може допомогти вам заощадити витрати без шкоди для якості продукції.

Фахівці надають консультації щодо проєкту та впроваджуваних технологій. Ми допомагаємо вам ефективно реалізувати бюджет на розробку.

PNN Soft використовує сучасні технології для створення надійних рішень

PNN Soft пропонує бізнесу вибрати найбільш актуальну модель співпраці: від виділених команд для вирішення конкретних завдань до комплексної розробки проєктів. Ми також можемо допомогти вам у модернізації рішень якими ви вже користуєтесь, а також усунути наявні проблеми програмного забезпечення. Якщо вам потрібний аутсорсинг IT послуг, зв'яжіться з нами, заповнивши форму нижче.

Розробники, експерти із забезпечення якості, дизайнери, менеджери та технічні копірайтери завжди готові задовольнити вимоги вашого проєкту. Ми використовуємо методології Agile, Scrum та Rad, щоб забезпечити безперебійний та постійний зв'язок із замовниками та розглядати проєкти на тому рівні деталізації, який вони віддають перевагу. Ми наголошуємо на партнерстві та взаємному зворотному зв'язку незалежно від обраного вами типу співпраці.

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  image

  Розробка ПЗ для різних галузей

  PNN пропонує послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення компаніям різних галузей діяльності:

  Аутсорсинг IT послуг із розробником PNN Soft

  PNN – надійний партнер у створенні складних рішень аутсорсинг розробки. Наші досвідчені команди працюють для досягнення бізнес цілей та широких можливостей. Безпека, надійність та своєчасність виконання – це те, що ми гарантуємо нашим партнерам. PNN Soft пропонує розробку настільних, мобільних та вебдодатків, контроль якості, тестування, розробку UI/UX-дизайну, а також підтримку чинних рішень. Якщо ви шукаєте професійний аутсорсинг програмного забезпечення, зв'яжіться з нами й ми проконсультуємо вас для подальшої співпраці.