1. Головна
 2. Рішення
 3. Рішення для носимих пристроїв

Рішення для носимих пристроїв

Наша компанія створює інноваційні, інтерактивні та підключені програми для носимих пристроїв на базі iOS, Android і Windows. Наймайте професійних мобільних розробників у PNN Soft для впровадження ефективного програмного забезпечення для розумних годинників, розумних кілець, фітнес-трекерів тощо.

Wearable App Development Company | PNN Soft

Розробка додатків для носимих пристроїв

Компанія PNN Soft займається розробкою додатків для портативних пристроїв. Попит на віддалений доступ через бездротові пристрої дедалі зростає, як для користувачів, так і для бізнесу. Наші фахівці мають значний досвід у розробці інтуїтивних, користувацько-орієнтованих, кастомізованих додатків для носимих пристроїв. Ми звертаємо увагу на питання безпеки, дизайну та функціональності, оскільки розробка ПЗ для смартгодинників повинна відповідати потребам сучасного користувача.

  Wearable App Development Services | PNN Soft

  Створення додатків Android Wear та для Apple Watch

  Наша компанія пропонує високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення для смартпристроїв, яке легко інтегрується з операційними системами iOS, Android, Windows та іншими. Наша мета — оптимізувати ваш досвід постійної взаємодії з віртуальним світом сенсорних портативних пристроїв.

  Розробники здійснюють адаптацію застосунків та їх функціоналу під екрани Apple Smartwatch, Android Wear і Smart Glasses. Експерти компанії PNN Soft надають послуги з розробки застосунків для пристроїв на базі Windows, що дозволяє використовувати користувацький ПК з іншими бездротовими пристроями.

  Компанія з розробки додатків: PNN Soft - професіоналізм у деталях

  PNN Soft має багаторічний досвід розробки мультиплатформових додатків, що забезпечують якісний та надійний зв'язок із smart-пристроями. Наші розробники спеціалізуються на створенні та інтеграції API, що дозволяє зручно передавати дані з пристроїв на мобільні додатки й навпаки. Створення застосунків для смартгодинник — невіддільна частина послуг для індустрії спорту та охорони здоров'я.

  Наші дизайнери розробляють інтерфейс програмного продукту, що дозволяє користувачам легко зосереджуватися та взаємодіяти з застосунком за допомогою носимих пристроїв. Ми прагнемо спростити повсякденні завдання та оптимізувати час їх виконання на пристроях.

  Android Wearables Development | PNN Soft

  Впровадження технологій у додатки для smart-пристроїв

  Ми займаємося комплексною розробкою додатків для носимих пристроїв. Наші команди складаються з висококваліфікованих програмістів, аналітиків, фахівців із забезпечення якості та дизайнерів з глибокими знаннями розробки додатків. Ми розробляємо ідею і створюємо конкурентоспроможний продукт у вашій сфері. Які рішення пропонує PNN Soft для носимих пристроїв?

  Рішення
  • Утиліти для смартпристроїв
  • AR/VR технології для додатків
  • IoT рішення під замовлення
  • Створення додатків для розумних годинників
  Галузі
  • Безпека
  • Охорона здоров'я, здорове харчування
  • Спорт та фітнес
  • Комунікації
  • Навігація

  PNN Soft надає послуги підтримки, оновлення та обслуговування додатків. Наш відділ маркетингу готовий просувати ваші застосунки та допомагати займати провідні позиції на ринку, чи це розробка додатків для розумних годинників чи IoT-рішення (включаючи програми для Apple TV, Samsung TV). Зв'яжіться з нами, щоб отримати професійну розробку застосунків для переносних пристроїв.