1. Головна
 2. Послуги
 3. Виділені центри розробки

Виділені центри розробки

PNN Soft реалізує повний стек нативної та кросплатформної розробки настільних (Windows, macOS), мобільних (Android, iOS) і веб-додатків. Ми надаємо консультацію щодо ефективного створення та підтримки продукту.

Dedicated Software Development Team | PNN Soft

PNN надає виділені команди розробників ПЗ

Виділена команда розробників підбирається відповідно до вимог проєкту, виходячи з їхнього досвіду та навичок. PNN забезпечує клієнтам послуги цієї моделі співпраці протягом 20 років. Ми маємо унікальний досвід в інтеграції висококваліфікованих фахівців у бізнес-процеси замовника. Позаяк конкретна команда займається виключно розробкою проєктів замовника, процес створення програмного забезпечення прозорий і адаптований до вимог клієнта.

Команда розробників ПЗ реалізує комплексні та багатоетапні проєкти, що потребують гнучкого масштабування системи. Технічні фахівці оцінюють кожен запит і готові підібрати команду, здатну максимально ефективно впровадити спеціалізоване програмне забезпечення для компаній.

image

Технічні компетенції виділеного
центру розробки ПЗ

 • Виділені команди розробників Java (Java EE)
 • Виділені команди розробників IBM BPM
 • Виділені команди розробників Android-додатків
 • Команди з розробки iOS застосунків
 • Виділені команди розробників Oracle (PL/SQL), MS SQL (TSQL)
 • Виділені команди розробників Microsoft: .Net, C#, C++
 • Виділені команди розробників macOS X додатків
 • Виділені команди розробників Windows-додатків
 • Рішення з міграції у хмару

Пошук команди розробників. Рішення PNN Soft

Виділена команда розробників у PNN Soft - це група фахівців, відповідальних за створення програмного продукту. Ми пропонуємо команду, орієнтовану на ваш результат. Як одна з передових компаній-розробників в Україні, у нас є головний офіс у Києві, а також представництво у Великій Британії. Ми співпрацюємо з компаніями з різних країн Європи та Азії та США.

Виділена команда розробників веде звітність роботи, слідує ТЗ та узгодженому плану робіт, та забезпечує безперебійність робочого процесу. Склад команди та термін виконання встановлюються відповідно до потреб клієнта та попередньої консультації. PNN пропонує сучасні рішення та структуровану реалізацію проєктів своїм замовникам.

Склад команди розробників

Відповідно до вимог замовника до складу виділеної групи розробників можуть входити:

Розробники

Архітектори ПЗ

Бізнес-аналітики

Менеджери проєкту

Менеджери з продукту

QA фахівці

Дизайнери

Копірайтери

Найняти виділену команду в PNN Soft

Ви можете найняти команду фахівців для створення корпоративного програмного забезпечення, цифрового стартапу, блокчейн рішень, мобільних, десктоп та веб-додатків. Якщо вам потрібно реалізувати конкретні завдання проєкту або розробити його з нуля, найняти виділену команду PNN Soft є надійним рішенням. Наша компанія вже понад 20 років займається розробкою програмного забезпечення, і за цей час нам вдалося досягти успіху в реалізації програмних рішень.

Повний цикл реалізації цифрового продукту у виділеному центрі розробки PNN Soft включає аутстафінг команд спеціалістів. А саме, DevOps-інженерів, системних аналітиків, розробників та тестувальників, маркетингової команди і т.д.

Наша компанія пропонує послуги зі створення однієї або кількох обраних команд в залежності від потреб клієнта, а також можливість використання спеціального обладнання для роботи над масштабними проєктами.

Якщо ви знаходитесь в пошуку команди веб розробки, мобільної розробки або шукайте фахівців для реалізації комплексних корпоративних програмних рішень, ви можете залишити заявку PNN Soft, заповнивши форму нижче.