1. Головна
  2. Технології

Наші технології

PNN Soft використовує перевірені технології для створення рішень, які відповідають бізнес-цілям. Наші команди кваліфікованих розробників поєднують свої технічні знання з найкращими галузевими практиками для створення програмних рішень.

page main image

У своїх проєктах ми використовуємо повний спектр технологій програмування, таких як:

Технологічна експертність PNN Soft

Компанія PNN Soft за багато років роботи в галузі інформаційних технологій реалізувала понад тисячу проєктів для підприємств різних галузей. Висококваліфіковані співробітники мають спеціалізацію у сфері надання послуг із розробки програмного забезпечення. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що охоплюють розробку програмного забезпечення (мобільного, веб, desktop), офшорну розробку, тестування, супровід пристроїв, розробку UI/UX-дизайну, а також послуги ІТ-консалтингу, підтримку та захист програмного забезпечення.

PNN Soft залучає найнадійніші методології та практики розробки програмного забезпечення, які впливають на концепцію управління проєктом та його результати. Застосовуючи сучасні технології, адаптуємо продукт під такі операційні системи, як: Android, iOS, Windows, OSX, Linux

triangle

Як обрати методологію розробки?

Для вибору методології розробки команда співробітників проводить попередній аналіз ринку та призначення продукту, споживачів та конкурентів. Ми також визначаємо основні цілі та терміни розробки. Такий підхід до вибору методології дозволяє покращити результат та оптимізувати процес роботи над проєктом.

Методології, які імплементує PNN Soft

Найбільш класичною технологією розробки, яка використовується і в PNN Soft, є методологія Waterfall. Цей каскадний цикл дозволяє точно оптимізувати кожен з етапів проєктування продукту та суворо дотримуватися технічного завдання.

Крім класичної каскадної моделі розробки, ІТ-фахівці PNN Soft використовують і більш гнучкі технології, такі як RUP, TDD, Scrum, а також практики Agile та CI. Так, наприклад, Agile — це гнучка, багатофункціональна і структурована технологія розробки, яка складається із спринтів і технології scrum. Scrum – це стратегія розробки, яка дозволяє багаторазово модифікувати продукт, насичуючи його новими можливостями. Розробка Scrum може виступати як самостійно, так і частиною практики Agile, а також залучатися для розробки немасштабних проєктів.

Практика DevOps для створення тестового середовища

Ми застосовуємо сучасну практику DevOps для досягнення високої ефективності та підвищення якості програмного забезпечення з залученням провідних хмарних платформ. Розробка масштабного корпоративного ІТ-продукту потребує експертності інженера DevOps.

Технології Chad, Jenkins, TeamCity, Kibana, Elasticsearch, Terraform, PowerShell дозволяють нашим фахівцям забезпечити безперервну інтеграцію (CI). Крім того, вони забезпечують надійність та оптимізацію якості програмного забезпечення. Розробники проводять безперервний моніторинг розподілених систем із високим навантаженням, прискорюючи процес випуску кінцевого продукту.

Обираючи технології та методології розробки, необхідно враховувати ринок та сферу, в якій працюватиме продукт, терміни та масштаби, авдиторію споживачів та конкурентів.

Якщо вас зацікавила розробка програмного забезпечення від компанії PNN Soft, ви можете заповнити форму для зв’язку нижче.