1. Головна
  2. Рішення
  3. Розробка IoT

Розробка IoT

PNN Soft пропонує широкий спектр IoT-рішень для промисловості та особистого використання. Наші програмні продукти сумісні з найновішими пристроями, такими як розумні годинники, фітнес-трекери та пристрої домашньої автоматизації.

Internet Of Things Consultancy | PNN Soft

Розробка IoT рішень з експертами PNN Soft

Компанія PNN Soft розробляє ефективні рішення, що базуються на технології інтернету речей. Ми пропонуємо клієнтам повний цикл розробки програмного та апаратного забезпечення, від початкового консультування та пошуку продукту до підтримки після розробки. Ви отримуєте унікальний досвід у галузі інтернету речей від одного постачальника, що дозволяє скоротити витрати та час виведення на ринок. Команда наших розробників складається з висококваліфікованих фахівців з передових рішень для різних сфер бізнесу. Ми гарантуємо повну відповідність наших IoT-рішень стандартам безпеки та міжнародним нормам.

Життєвий цикл рішення для Інтернету речей: найкращі практики розробки для вашого бізнесу!

Інтернет речей та оптимізація бізнес-процесів

Інтернет речей модернізував використання бездротових пристроїв та взаємодію з довкіллям. Технології створюють розширені можливості для бізнесу. Розробка IoT рішень охоплює різні приклади для різних галузей промисловості: управління сільським господарством і комерцією, моніторинг навколишнього середовища, інтелектуальні будівлі, управління логістичними операціями і т.д. Однак для успішного розкриття потенціалу Інтернету речей дуже важливо мати глибоке розуміння того, як працюють системи та які новітні технологічні пакети будуть найбільш корисними для конкретної галузі бізнесу.

Партнерство з командами розробників PNN Soft дає вашій компанії найкращі інструменти з тих, що пропонують технології та розробки Інтернету речей. Наші фахівці мають значний досвід роботи з різними електронними пристроями та створення адаптивного та привабливого UX/UI-інтерфейсу. Як постачальник інтернету речей, PNN Soft пропонує клієнтам наступне:

застосування нових рішень для шифрування даних

безпечне зберігання даних на всіх пристроях IoT

високий рівень мережевої безпеки для аналізу даних

стандарти Open Source для підвищення гнучкості ПЗ

image

Співпрацюйте з PNN Soft, щоб отримати професійні системи IoT

Важко уявити галузь, яка б не виграла від впровадження IoT. Проте найпомітніший попит на інтернет речей спостерігається у наступних сферах бізнесу:

image
Електропостачання
image
MedTech
image
Телекомунікації
image
FinTech
image
Автомобільна промисловість
image
Розумна енергетика
image
Публікація ПЗ

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

    Фахівці PNN Soft надають послуги з розробки індивідуальних веб та мобільних IoT-рішень для різних галузей бізнесу. Ми маємо величезний досвід у розробці програмного забезпечення для інтернету речей з використанням сучасних і ефективних технологій. Наша компанія успішно впровадила безліч рішень для Інтернету речей. Один з наших продуктів - inCarDoc, з більш ніж 7 000 000 завантажень. У процесі розробки IoT-додатків ми застосовуємо такі хмарні рішення: Microsoft Azure, AWS (Amazon Web Services), Google Engine та ін.

    Якщо ви думаєте про передачу процесу розробки Інтернету речей на аутсорсинг у вашій галузі та поєднання всіх переваг технології в єдине рішення, зв'яжіться з нами, заповнивши форму нижче. Додаткову інформацію про наші проєкти можна знайти у розділі Портфоліо.