1. Головна
 2. Технології
 3. Розробка Unity 3D

Розробка Unity 3D

Ми розробляємо рішення на базі Unity - кросплатформенних систем для ігрового сектору, медіа та індустрії розваг. Наші досвідчені розробники ігор створюють інтерактивний і безперервний ігровий процес, щоб залучити нову аудиторію до вашого рішення.

page main image

Якісні послуги з розробки додатків Unity від PNN Soft

PNN Soft забезпечує бездоганний розвиток застосунків на основі Unity, відкриваючи можливість створювати якісні кросплатформенні мобільні, консольні та настільні додатки із високоякісною графікою. Наш досвід у галузі ігор гарантує, що інтерактивна гра буде працювати надійно на всіх підтримуваних платформах, використовуючи єдину базу коду. Unity включає різноманітні модульні інструменти для розробки 2D- і 3D-ігор. Платформа дозволяє інженерам створювати безпроблемні вебрішення, мобільні, консольні або ПК-рішення, і це все за відносно короткі терміни. Застосування Unity не обмежується лише галуззю ігор: використовуючи 3D-візуалізацію, ви можете досліджувати кожний куточок реального чи віртуального світу.

  Ми пропонуємо клієнтам різноманітні послуги на базі Unity

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Розробка додатків на Unity для ігрової індустрії

  Одна з найбільш помітних переваг Unity - можливість простої модифікації шляхом додавання нової функціональності. Діапазон можливостей Unity дає змогу досвідченим розробникам створювати ігри будь-якої складності.

  Розробка систем обробки транзакцій (TPS)

  Вам не потрібно буде обирати між мобільною або вебверсія вашого майбутнього рішення: ми розробляємо якісні програмні продукти, що ідеально підходять для будь-якого пристрою.

  Графіка нового рівня для розробки 3D-ігор на Unity

  У PNN Soft ми активно використовуємо Unity, щоб отримати доступ до численних цікавих інструментів і домогтися природного руху ігрового середовища.

  Менше кодування та швидкий вихід на ринок

  Попри те, що Unity містить JavaScript, C# і Boo, деякі елементи гри можна розгортати без написання коду, що значно скорочує терміни реалізації проєкту.

  Зручне налагодження

  Використовуючи Unity, ми налагоджуємо систему в режимі реального часу і на ходу аналізуємо варіанти UX для отримання високої продуктивності рішення.

  Кастомізована розробка Unity3D

  Надаємо ефективні та стабільні рішення для розширення можливостей вашого бізнесу. Наші розробники з PNN Soft мають великий досвід у роботі з Unity 3D та створенні користувацьких додатків на його базі. Розглядаєте можливість співпраці з надійною компанією у сфері розробки додатків Unity? Звертайтеся до нас, заповнивши форму нижче.