1. Головна
 2. Послуги
 3. Офшорна розробка

Офшорна розробка

Ми компанія розробник, що реалізує гнучкі та надійні послуги з розробки мобільних і настільних додатків. Офшорна розробка програмного забезпечення від наших фахівців дає змогу реалізувати великі ІТ проєкти від замовників.

Offshore Software development services PNN Soft

PNN Soft пропонує офшорні послуги з розробки ПЗ

Компанія PNN Soft – постачальник послуг складних програмних рішень для бізнесу. PNN Soft – це один із досвідчених ІТ постачальників в Україні: двадцять років роботи на міжнародному ринку, тисячі реалізованих проєктів та ефективних програмних продуктів, що стабільно працюють. Офшорний аутсорсинг як підхід до розробки програмних рішень підвищує конкурентну перевагу компанії замовника та масштабованість перед іншими підприємствами. Ми надаємо доступ до наших висококваліфікованих фахівців, які в процесі розробки використовують найнадійніші, найсучасніші технології та практики. У нашому пріоритеті довгострокові та міцні відносини із замовником, тому посилена та надійна комунікація є ключовим аспектом співпраці з PNN Soft.

22 роки

Унікального досвіду в ІТ сфері.

Понад 1000

Успішних проєктів для багатьох сфер бізнесу.

Локації

Заснована в Україні та має представництво у Великій Британії. Ми працюємо у змішаному форматі, віддалено та офлайн.

Методологии

Динамічний і швидкий запуск завдяки гнучким методологіям Agile, Scrum і RAD.

Сертифікація

Висока якість та система управління безпекою підтверджені сертифікатами ISO 9001 та ISO 27001.

Команда

Близько 150 фахівців з досвідом роботи понад 3 роки, вміють впроваджувати новітні технології у надійні рішення. Рішення засновані на штучному інтелекті, доповненій/віртуальній реальності, машинному навчанні, Інтернеті речей та хмарних обчисленнях.

Послуги офшорного аутсорсингу

Ми пропонуємо офшорні послуги з розробки програмного забезпечення: від простих бізнес-додатків до складних високонавантажених систем для різних галузей промисловості. PNN Soft пропонує послуги з розробки веб, мобільних та десктоп додатків, проєктування інтерфейсу користувача, забезпечення якості, тестування та подальшої підтримки продуктів. Ми реалізували безліч ефективних та стабільно працюючих рішень для лідерів ринку зі США, Франції, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Щоб отримати більш детальну інформацію про готові проєкти, Ви можете ознайомитись з нашим портфолио. Повний перелік послуг можна знайти на сторінках Рішення та Послуги .

  Офшорне програмування на замовлення – одна з провідних послуг PNN Soft

  PNN Soft запроваджує сучасні рішення для наших клієнтів. Досвідчена команда провідних IT-фахівців об'єднує зусилля для розробки програмних продуктів, дотримуючись вимог замовників.

  Frontend розробники

  Експерти реалізують UI макети в справний клієнтський код.

  Backend розробники

  Фахівці, відповідальні за успішне впровадження стабільної та захищеної серверної частини системи.

  Full-stack розробники

  Команди, які працюють над створенням зовнішнього інтерфейсу та надійною бекенд частиною.

  Розробка ПЗ для різних галузей:

  PNN Soft надає команди розробників

  Офшорний аутсорсинг – це комплексний процес, що вимагає кваліфікованої команди професіоналів. Компанія PNN Soft – це надійний партнер-розробник програмного забезпечення. Ми завжди прагнемо до досягнення всіх бізнес цілей та розширення можливостей для створення користувацьких рішень для вашого підприємства. Наш програмний продукт дозволить скористатися перевагами офшорної розробки для оптимізації вашого бізнесу.