1. Головна
 2. Рішення
 3. AR розробка

AR розробка

Компанія PNN Soft має значний досвід у пошуку рішень для складних задач розробки програмного забезпечення та застосунків з використанням технологій доповненої реальності.

Augmented Reality Apps Development | PNN Soft

Розробка віртуальної реальності та доповненої реальності від PNN Soft

AR-розробка — це створення мобільних, веб та десктоп додатків з підтримкою різних сучасних можливостей доповненої реальності. PNN Soft постійно стежить за останніми інноваціями у розробці та застосовує їх на практиці. Наші AR-розробники мають технічні навички та великий досвід розробки мобільних AR застосунків для корпоративних, розважальних та комерційних потреб.

Послуги з розробки додатків доповненої та віртуальної реальності

AR-системи сканують, зчитують та збирають дані з навколишнього середовища. Ми приділяємо увагу кожному елементу продукту та реалізуємо якісний UI/UX, що дозволяє залучити більше користувачів та збільшити рентабельність інвестицій.

Ми забезпечуємо розробку програмного забезпечення на базі доповненої реальності для підприємств по всьому світу

Послуги з розробки в галузі AR технологій є перспективними та дозволяють залучити більше учасників ринку та сформувати абсолютно нову та конкурентоспроможну бізнес-модель. Наші фахівці забезпечують інтеграцію AR для різноманітних сфер діяльності. Ми проєктуємо ІТ рішення задля покриття широких потреб бізнесу: від організації робочого процесу виробництва до подорожей та розваг.

Змішана реальність (комбінація VR/AR)

Утиліти для смартпристроїв

Доповнена реальність

Відео та фото у форматі 360°

3D-моделювання

3D-візуалізація / Віртуальні 3D-тури

Computer Vision (Комп'ютерний зір)

Анімаційна графіка та візуальні ефекти

Розробка під VR та AR: наші основні напрямки

Основними інструментами та технологіями розробки програмного забезпечення, що використовуються нашими фахівцями, є:

  Досягайте стратегічних цілей за допомогою рішень AR від PNN Soft

  Наші команди створюють рішення доповненої реальності для стартапів та сталого бізнесу. PNN Soft має багаторічний досвід роботи на ринку ІТ-технологій. Ми надаємо рішення для ефективного та унікального просування продукту, що дозволяє замовнику взаємодіяти з потенційними покупцями/користувачами. Ми впроваджуємо інтерактивні рішення та адаптуємо їх для виробництва, бізнесу та дозвілля.

  Virtual Reality Development Company | PNN Soft
  Virtual Reality Development Company | PNN Soft
  image

  Розробка AR додатків від PNN Soft

  Ми займаємось кастомною розробкою складних IT-рішень. Ми прагнемо модернізувати користувальницький досвід та покращити взаємодію з бізнесом. Крім того, ми надаємо послуги з розробки AR для різних сфер бізнесу.

  AR-додатки для охорони здоров'я
  AR рішення для реклами
  AR додатків для торгівлі
  AR рішення для виробництв
  AR рішення для навчання та освіти
  Розважальні AR-програми
  AR-додатки для нерухомості
  Автомобільні панелі з підтримкою AR
  AR-додатки для туризму та культури

  Скористайтеся всіма перевагами розробки додатків доповненої реальності

  Фахівці PNN Soft мають глибоке знання та розуміння питань розробки та інтеграції AR-технологій. Ми надаємо аутсорсингові послуги та реалізуємо складні AR-проєкти. Виділена команда розробників підтримує проєкт на всіх етапах розробки: від аналізу та створення технічної документації до роботи PR-відділу з просування програми. Створення програми віртуальної реальності передбачає SDK задоволення всіх потреб бізнесу. Щоб дізнатися більше про AR-сервіси в PNN Soft, залиште заявку на нашому сайті та наші технічні фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом.