1. Головна
  2. Технології
  3. Розробка ПЗ на Java

Розробка ПЗ на Java

Наша команда надає послуги з програмування на Java для розробки офіційних, масштабованих програмних рішень. Ми працюємо зі стандартами Java EE, J2SE.

Custom Java Application Development Services | PNN Soft

Співпрацюйте з кваліфікованою командою розробників Java

Java – це загальновизнана об'єктно-орієнтована мова програмування, що працює на мільярдах пристроїв по всьому світу. На ній функціонують програми, операційні системи для смартфонів, корпоративне програмне забезпечення та багато відомих платформ. Незважаючи на те, що мова Java була винайдена давно, сьогодні вона є найпопулярнішою мовою програмування серед розробників додатків. Java продовжує набирати популярності завдяки появі нових, більш досконалих інструментів, які покращують якість програмування. Компанія PNN Soft надає повний спектр послуг з розробки програмного забезпечення Java.

Ефективне рішення — запорука успішного продукту в майбутньому. Тому ми уважно ставимося до всіх етапів співпраці: від проектування та розробки — до впровадження якісних програмних рішень. Наші фахівці використовують багатогранний потенціал технології Java для створення рішень, що відповідають найвищим вимогам замовника. Ця універсальна мова застосовується в багатьох галузях та операційних системах (один із найвідоміших прикладів — Android-системи). Розробка на Java спрощує процес створення ефективних та масштабованих корпоративних програм, які легко інтегруються з поточними корпоративними та програмними системами.

Enterprised Java-based Applications | PNN Soft

Ми надаємо ефективні програмні послуги

Enterprised Java-based Applications | PNN Soft
Ми використовуємо ефективні інструменти

Наші розробники Java-додатків мають необхідні навички для створення надійного рішення.

Ми використовуємо ефективні інструменти

Наші розробники Java-додатків мають необхідні навички для створення надійного рішення.

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

З Java, ми впроваджуємо широкий спектр програмних рішень

Розробка програмних продуктів на основі програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом (Apache Tomcat, PostgreSQL, WildFly (JBoss) та ін.)

Розробка програмного забезпечення з використанням продуктів IBM (IBM WebSphere, IBM BPM, IBM Integration Bus та ін.)

Розробка програмного рішення з використанням продуктів Oracle (Oracle SQL Server, WebLogic та ін.)

Розробка програмного продукту з використанням лінійки продуктів Microsoft (Active Directory, MS SQL та ін.)

Корпоративні та веб-додатки, які ми надаємо:
Автоматизація бізнес-процесів
Корпоративні інтранет/інтернет рішення
Система управління підприємством та контентом
Рішення E-Commerce (інтернет-магазини)
Корпоративні портали, веб-сайти, соціальні мережі
Системи онлайн-замовлень та оплати
Система обробки даних
Виставлення рахунків за комунальні послуги
Системи аналітики та моніторингу

Розробка Java — це ефективне рішення для бізнесу. PNN Soft реалізувала більше сотні продуктів цією мовою програмування. Ми створюємо сучасні та надійні мобільні програми, які забезпечують розширену функціональність для користувачів. Команда фахівців ретельно проаналізує ваш проєкт та його потреби для досягнення поставлених цілей. Наші розробники оберуть конкретні технології та рішення та консультують з цих питань.

Універсальна та адаптивна технологія Java

Java-фреймворки часто застосовується для створення веб-додатків. Порівняно з іншими мовами програмування, інтеграція кількох технологій з Java проходить простіше. Сервіс програмування Java охоплює питання обробки Big Data і адаптивності технології Інтернету речей.

Java також знана завдяки створенню графічних інтерфейсів для настільних додатків. Існує безліч доступних Java-фреймворків, які спрощують розробку додатків із графічним інтерфейсом. Якщо ви плануєте створити десктоп-додаток, PNN Soft допоможе досягнути успішного релізу. Ми спеціалізуємось на Java-розробці та продовжуємо активно розвиватися в цьому напрямі. Якщо ви зацікавлені у послугах PNN Soft, заповніть форму для зв'язку.