1. Головна
 2. Послуги
 3. DevOps послуги

DevOps послуги

DevOps-інженери команди PNN Soft надають повний спектр послуг для високонавантажених систем: створення шаблону безперервної інтеграції, планування та розгортання архітектури.

Devops Consulting | PNN Soft

DevOps послуги

PNN Soft пропонує перелік DevOps послуг для досягнення високої ефективності рішень та покращення якості програмного забезпечення з використанням провідних хмарних платформ. Наша компанія є надійним розробником і партнером для багатьох клієнтів на міжнародному ринку вже 20 років. DevOps аутсорсинг у PNN Soft покриває завдання проєктування, розробки та технічної підтримки ІТ-інфраструктури з будь-яким рівнем складності. Ми також пропонуємо розробку хмарних систем з покращеним рівнем захисту від кіберзагроз та легкою масштабованістю. Якщо ви потребуєте технічного супроводу або адміністрування вашого проєкту, ми з радістю допоможемо вам успішно пройти всі фази розробки.

Послуги DevOps від компанії PNN Soft

Використовуючи набір DevOps інструментів, таких як Chef, Jenkins та TeamCity, інженери успішно автоматизують наступні процеси: управління вихідним кодом, складання (безперервна інтеграція), тестування, підготовка інсталяційних пакетів, установка, конфігурування та моніторинг.

Devops Service Provider Company | PNN Soft

Безперервна інтеграція (CI)

PNN Soft реалізує набір рішень та інструментів, які допомагають будь-якому підприємству перейти у цифровий світ. Наш відділ DevOps займається безперервною інтеграцією, що дозволяє:

 • Створити проєкт для програмного забезпечення, що розробляється;
 • Інтегрувати його з вихідним кодом зберігання та необхідними компіляторами;
 • Визначати сценарії та послідовність для побудови програмного забезпечення;
 • Запускати скрипти для проведення автоматичного складання: щодня або при новій зміні в цільовій гілці ПЗ, що розробляється; branch
 • Запускати модульні тести після успішного збирання (опціонально);
 • Вести журнал та оперативно повідомляти про результати складання/верифікації продукту.

Розгортання та перевірка рішень

PNN Soft готова керувати оптимізацією вашого бізнесу за допомогою арсеналу перевірених практик. Отримайте ІТ рішення для розгортання та перевірки програмного забезпечення. Ми завжди ставимо гнучкість та повну автоматизацію в основу нашої послуги DevOps.

Розгортання та перевірка рішень дозволяє віддалено керувати службами в визначеній послідовності, а також:

 • Використовувати сховище вихідного коду (SVN чи GIT) для повного, або часткового розгортання програмного рішення;
 • Підготувати конфігураційні файли залежно від середовища, та за необхідності віддалено управляти службами в розміщених екземплярах ПЗ;
 • Запускати модульні та/або інтеграційні тести в оновленому середовищі;
 • Здійснювати підготовку зведеного звіту з детальною інформацією щодо проведених тестів.

Безперервний моніторинг розподілених систем з високим навантаженням і високою доступністю

Для скорочення часу виходу на ринок ми працюємо над оптимізацією інтеграції всіх нових функцій під час розгортання оновлень і подальших релізів. Завдяки підвищенню рівня масштабування ми досягаємо більшого потенціалу ІТ рішень. Наша команда допомагає уникнути непередбачених витрат та ризиків, впроваджуючи прості практики перевірки гіпотез. Ми прагнемо вносити зміни своєчасно та ефективно, коригуючи тимчасові рамки проєкту за потреби. DevOps інженери компанії PNN Soft створюють рішення на базі інструментів Kibana та Elasticsearch за шаблоном CI, який дозволяє:

 • Проводити моніторинг стабільності компонентів системи у режимі 24/7;
 • Здійснити швидке виявлення помилок та потенційних проблем та, як наслідок, знизити ефект можливих наслідків для репутації;
 • Проводити аналіз, враховуючи особливості бізнесу (кількість та обсяг бізнес-транзакцій на ринку тощо) та перевірити ефективність бізнесу на основі ключових показників ефективності;
 • Надати клієнту ключову інформацію, на основі якої приймаються фінансові рішення щодо збільшення/зменшення ресурсів сервера/послуги та оптимізації операційних витрат.
Devops Solutions Provider | PNN Soft

Планування архітектури рішень

DevOps аутсорсинг дозволяє здійснювати моніторинг розподілених систем із високим навантаженням та високою доступністю. Ми використовуємо мережну та автоматизовану розробку, тестування та розгортання додатків на будь-якому етапі життєвого циклу програми. Ми застосовуємо підхід «інфраструктура як код» із контейнеризацією модулів програми. Наші фахівці приділяють увагу впровадженню автоматизованого тестування та моніторингу додатків.

DevOps фахівці компанії PNN Soft мають багаторічний досвід написання планів та розгортання/створення інфраструктури рішень з використанням інструменту Terraform у наступному списку Cloud Platforms:

 • Веб-сервіси Amazon (використовуючи Auto Scaling)
 • Microsoft Azure
 • Google Cloud

Консалтингові послуги DevOps, замовити у PNN Soft

Консультації щодо DevOps у PNN Soft — це послуга, яка допомагає підприємствам визначити потреби та адаптувати під них проєкт DevOps. Висококваліфіковані фахівці проводять оцінку ринку та технічну підтримку компанії із зазначенням умов впровадження та набору методів та технологій, які будуть використовуватись у процесі розробки. PNN Soft використовує адаптивний підхід до обговорення процесів розробки програм DevOps. Ми запускаємо перевірку якості наших консалтингових послуг, впроваджуємо в дію всі вибрані технології та дотримуємося обраної стратегії.