1. Головна
  2. Рішення
  3. Мобільна розробка

Мобільна розробка

Розробка мобільних додатків це відповідальний процес, в першу чергу, який вимагає докладного дослідження потреб ваших клієнтів. Команда PNN Soft має великий досвід мобільної розробки та співпраці з різними галузями бізнесу.

Application Mobile Development | PNN Soft

Ми надаємо високоякісні послуги з розробки мобільних застосунків

PNN Soft надає повний цикл послуг із розробки мобільних застосунків для Android та iOS. Спеціальні команди допоможуть створити надійний і зручний мобільний додаток, що відповідає потребам вашого бізнесу. Ми використовуємо сучасні технології, які приносять конкурентні переваги компаніям і задовольняють унікальні потреби кінцевих користувачів. Співпрацюючи з нами, замовники отримують професійний консалтинг для створення мобільних додатків і допомогу в створенні технічного завдання.

Mobile Application Development Company | PNN Soft

Розробка застосунків для iOS та Android

Фахівці PNN Soft віддають перевагу довгостроковому співробітництву з компаніями, знаходять індивідуальний підхід до розробки та пропонують технічну підтримку на всіх етапах співпраці. Якщо ви хочете створити мобільний застосунок, але не можете визначитися з його функціональністю, ми допоможемо вивчити потреби клієнтів і скласти список функцій, які виділятимуть ваше рішення з безлічі інших. Ми детально вивчаємо останні тенденції ІТ-технологій і забезпечуємо їх реалізацію для різних секторів бізнесу.

Розробка мобільних рішень охоплює сукупність важливих процесів: складання технічного завдання, бізнес-аналіз ринку та потреб окремої компанії; створення прототипів дизайну мобільного застосунку (UX і UI); бекенд і фронтенд розробка; поетапне тестування цифрового продукту; технічну підтримку та оновлення.

Ми пропонуємо повний цикл розробки мобільних додатків

Підготовка
Розробка й Тестування
Підтримка
Підготовка
  • Аналіз вимог замовника
  • Підготовка ТЗ і затвердження
  • Розробка концепту GUI
Розробка й Тестування
  • R&D
  • Реалізація застосунків
  • Забезпечення якості та тестування
Підтримка
  • Обслуговування та підтримка застосунків
Develop Smartphone App | PNN Soft"

Розробка мобільного додатка з нуля

Компанія пропонує послуги такі, як розробка додатків для Android та iOS. Ми проводимо ретельний аналіз ринку та споживачів. Кросплатформні додатки дають змогу підприємцям розв'язати комплексні задачі бізнесу та задовольняти потреби користувачів. PNN Soft готова надати вам окремі команди розробників Android або iOS, які налаштують ваш проєкт і працюватимуть над ним для створення ефективних і масштабних бізнес-рішень.

Також, ми забезпечуємо розробку мобільного застосунку та його інтеграцію з портативними пристроями. PNN Soft - велика компанія, яка багато років працює в різних галузях програмування. Наші розробники з Android використовують сучасні методології та практики з використанням Java, C++ і Javascript.

PNN Soft один із лідерів у розробці мобільних додатків, оскільки ми маємо досвід на ринку понад 20 років. Ми прагнемо створити якісне цифрове рішення, яке буде конкурентоспроможним на ринку та виділить ваш бізнес на ринку. Ви також можете ознайомитися з нашим портфоліо з розробки мобільних додатків.

Mobile Software Application Development | PNN Soft

Створення мобільних додатків с PNN Soft

PNN Soft надає замовникам стек послуг що містить у собі: мобільний консалтинг, аналіз ринку та огляд конкурентних продуктів, розробку та дизайн мобільних застосунків, а також їхнє тестування та подальший супровід. Ми допомагаємо реалізувати мобільні стартап-рішення та індивідуальні проєкти для бізнесу. Наші розробники мобільних і веб додатків співпрацюють з дизайнерами та відділами маркетингу, щоб реалізувати успішні мобільні рішення.

PNN Soft готові надати команду фахівців для розробки корпоративного застосунку під замовлення для вашої компанії. Ми працюємо над проєктами будь-якої складності. Наші рішення дають змогу легко оптимізувати робочі процеси одного відділу компанії або поліпшити комунікацію між кількома департаментами. Також, компанія забезпечує створення якісної архітектури ПЗ та оригінальний дизайн адаптований до різних пристроїв.

Ми спеціалізуємося на розробці рішень для електронної комерції, мобільних додатків для інтернет-магазинів. Також інтегруємо готові CRM-системи у ваші рішення або створюємо CRM-платформи з нуля. Розробники компанії PNN Soft можуть допомогти з підключенням платіжних систем до вашого сайту та інтеграцією технології API.

image

Ми реалізуємо мобільні рішення для різних галузей:

Наша команда розробляє мобільні застосунки будь-якої складності та масштабу!

Процес розробки застосунків під iOS та Android містить повний цикл послуг з аналізу вимог ринку, створення технічної та маркетингової звітності, реалізація унікального та інтуїтивно зрозумілого UX/UI дизайну та архітектури застосунків, а також безпосередньо розробка та тестування. Крім того, ми готові забезпечити публікацію застосунку в Google Play та Apple Store і пропонуємо послуги подальшої підтримки застосунку та його технічне обслуговування.

Співпрацюючи з компанією PNN Soft, ви зможете розширити можливості свого бізнесу та отримати якісне обслуговування в оптимальні терміни. Щоб замовити розробку мобільних додатків, зв'яжіться з нами, заповнивши форму нижче.

PNN Soft один із лідерів у розробці мобільних додатків, оскільки ми маємо досвід на ринку понад 20 років. Ми прагнемо створити якісне цифрове рішення, яке буде конкурентоспроможним на ринку та виділить ваш бізнес на ринку. Ви також можете ознайомитися з нашим портфоліо з розробки мобільних додатків.

Перегляньте наше портфоліо мобільних додатків і зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.