Розробка мобільних додатків
PNN Soft надає повний цикл послуг із розробки мобільних додатків для Android та iOS. Ми надаємо спеціальні команди для проєкту мобільної розробки для будь-якого виду бізнесу. Ми використовуємо можливості мобільних пристроїв для створення дійсного, надійного та зручного застосунку.
Scroll

Надійна розробка мобільних додатків у Києві для iOS і Android-пристроїв

PNN Soft — компанія-розробник мобільних додатків у Києві з багаторічним досвідом роботи з технологіями та платформами в мобільній сфері. Ми пропонуємо широкий спектр послуг із розроблення мобільних додатків на ринку України та інших країн. Наша компанія надає IT-консалтинг, розробку, дизайн, тестування та підтримку продукту.

skyscapers

PNN Soft пропонує свої послуги з нативної та гібридної розробки мобільних додатків під операційні системи iOS та Android. Наша професійна команда розробників успішно створює комплексні та багатофункціональні додатки в різних сферах бізнесу: автотранспорт, банки та фінанси, охорона здоров'я, розваги, телекомунікації, освіта та електронна комерція.

Повний цикл створення мобільних додатків для iOS і Android

Створення концепту
  • Аналіз вимог замовника
  • Підготовка та затвердження ТЗ
  • Розробка концепту GUI
Розробка та тестування
  • R&D
  • Реалізація програми
  • Забезпечення якості та тестування
Підтримка
  • Впровадження
  • Технічне обслуговування та підтримка

Розробка та інтеграція iOS та Android-додатків з носимими пристроями

У процесі створення додатків для iOS наші фахівці застосовують тільки перевірені технології та надійні методології розробки з використанням мов програмування Objective-C, Swift. Ми також надаємо розробку та інтеграцію додатків із носимими пристроями — Apple Watch, Apple TV.

Якщо ви шукайте, де замовити розробку додатку на Android в Україні, оформіть заявку на нашому сайті. Для створення додатку для Android буде виділена висококваліфікована команда під ваш проєкт з подальшою можливістю підтримки додатку. Наші Android-розробники використовують сучасні методології та практики із застосуванням мов Java, C++ і Javascript. Ми також надаємо послуги з інтеграції Android-додатків з Android Wear, Smart TV, Smart Glasses.

Наша команда розробляє мобільні додатки будь-якої складності та масштабу

Процес розробки додатків під iOS та Android включає повний цикл послуг з аналізу вимог ринку, створення технічної та маркетингової звітності, створення унікального та інтуїтивно зрозумілого UX/UI дизайну та архітектури додатків, а також безпосередньо розробку та тестування. Крім того, ми готові забезпечити публікацію додатку в Google Play і Apple Store маркети та гарантуємо можливість подальшої підтримки і технічного обслуговування.

Співпрацюючи з компанією PNN Soft, Ви зможете розширити можливості свого бізнесу та отримати квалітативне обслуговування в оптимальні терміни. Розробка мобільних додатків у Києві з нашою компанією — вигідна можливість для Вас. Отримати додаткову інформацію та замовити послуги розробки мобільних додатків Ви можете на нашому сайті, заповнивши форму нижче

Ми розробляємо мобільні рішення для різних сфер бізнесу:

finance
Банки та Фінанси
e-learning
Електронне навчання
та Маркетинг
ecommerce
Торгівля та електронна комерція
healthcare
Охорона здоров'я
auto
Авто і Транспорт
power supply
Енергетика
telecom
Телекомунікації

Ви також можете переглянути наше Портфоліо мобільних розробок.

 

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації, а також для замовлення послуги, яка Вас цікавить.

Наші проєкти
Task Management System — адміністративний портал для бізнесу

Розробники PNN Soft створили систему управління завданнями і впровадили для неї ефективні рішення. Система включає в себе портал і додаток адміністрування завдань. Доступно для iOS і Android.

Цифрова Інфраструктура та Операційна Система

PNN Soft створює рішення для організації робочих процесів і комунікації внутрішніх співробітників.

Вебаналітичний додаток для залучення споживачів та аналізу їхньої поведінки

Надійний вебаналітичний додаток з ефективними функціями для управління споживачами та їхнього аналізу.

Ефективний додаток для збору даних з Bluetooth-підключенням

Додаток для збору даних iOS і Android за допомогою Bluetooth Low Energy. Підходить для додатків Інтернету речей малого та середнього розміру.

Bluefy Web Bluetooth API рішення для iOS-пристроїв

Нове рішення для бездротового підключення через Web API для пристроїв iOS. Новий продукт від PNN Soft.

CMS-система, веб і мобільний додаток для великої міжнародної б'юті-компанії

Компанія PNN Soft розробила CMS-систему для ефективного управління сайтом, а також веб і мобільний застосунок під iOS/Android для зручного перегляду і вибору контенту користувачами.

OBD Car Doctor — понад 3 500 000 завантажень! Входить до ТОП-10 додатків рубрики Транспорт на Google Play!

Додаток OBD Car Doctor Андроїд — найбільш завантажуваний додаток на Google Play у розділі Транспорт — понад 3 500 000 завантажень! Додаток для OBD-II діагностики, щоб зробити вас найкращим водієм!

OBD Car Doctor iOS — найбільш завантажуваний додаток на AppStore для OBD-II діагностики авто — понад 500 тисяч завантажень!

Разом з OBD Car Doctor iOS ви відчуєте перевагу нових можливостей і додаткових функцій найбільш завантажуваного додатка на AppStore. Тисячі користувачів по всьому світу, сотні щасливих водіїв. Станьте одним із них!

Оформити Заявку

Оформіть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Дякуємо за ваш запит!

Ми отримали ваш запит і дуже цінуємо ваш інтерес до нашої компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.