1. Головна
 2. Рішення
 3. WEB-розробка

WEB-розробка

Ми надаємо високоякісні рішення від простих вебдодатків до складних розподілених систем з найкращим поєднанням сучасних, ефективних технологій, які зарекомендували себе в багатьох проєктах.

Custom Software Development Company | PNN Soft

Найняти професійних розробників вебрішень

Веб розробка з нуля від PNN Soft включає впровадження кастомного програмного забезпечення і різних корпоративних систем або додатків – вебпорталів, аналітичних систем, автоматизованих систем управління підприємством (ERP, CRM), систем електронного документообігу і т.д. Фахівці компанії злагоджено працюють в команді, створюючи найбільш ефективні та надійні методології розробки програмного забезпечення. Наші методи дозволяють досягти рішень необхідних для бізнесу наших замовників, без додаткових фінансових і тимчасових витрат. Ми пропонуємо послуги для різних сфер бізнесу, такі як розробка ПЗ для web банкінгу, логістика, енергопостачання і так далі.

Наші послуги з розробки ПЗ на замовлення включають:

image

PNN Soft надає повний спектр послуг з веброзробки

Custom Application Development Company | PNN Soft
Custom Application Development Company | PNN Soft

Надійний веброзробник PNN Soft

Спеціалізований розробник PNN Soft, пропонує своїм замовникам професійні послуги дизайну вебпродуктів та забезпечує:

 • Адаптивний та продуманий UX/UI для зниження помилок, показників відмов та підвищення конверсії.
 • Глибокий бізнес аналіз та відмовостійка система.
 • Безшовна інтеграція для оптимізації робочих процесів.Бесшовную интеграцию для оптимизации рабочих процессов.
 • Постійні оновлення, що дозволяють підтримувати ваше обладнання та програмне забезпечення в актуальному стані.

Якщо ви плануєте виходити на міжнародний ринок, ваші ідеї можуть перевершити можливості наявної системи. Наш багаторічний досвід дозволяє спеціалізованим командам створювати та впроваджувати сучасні рішення, такі як web розробка. Замовити розробку комерційних вебрішень і високоякісним досвідом користувача можна у нас на сайті, заповнивши форму нижче.

Наші послуги з розробки ПЗ на замовлення включають:

Підготовка
Розробка й Тестування
Підтримка
Підготовка
 • Аналіз вимог замовника
 • Підготовка ТЗ і затвердження
 • Розробка концепту GUI
Розробка й Тестування
 • R&D
 • Реалізація застосунків
 • Забезпечення якості та тестування
Підтримка
 • Обслуговування та підтримка застосунків

На чому ми зосереджуємось у веброзробці?

При проєктуванні системи основними критеріями є зручність і адаптивність; тому ми працюємо над тим, щоб зробити користувальницький інтерфейс інтуїтивно зрозумілим і зберегти його простим. Другим важливим моментом є гнучкість, оскільки пріоритети й основні завдання, природно, можуть незначно змінюватися в процесі розробки. Компанія забезпечує постійну співпрацю між технічними розробниками та креативними дизайнерами для розв'язання задач клієнтів та задоволення їхніх вимог. PNN Soft це експертна компанія, що реалізує прості та складні проєкти веброзробки. Ми знаємо, як створити вебрішення здатні задовольнити маркетингові та управлінські потреби бізнесу. PNN Soft пропонує ефективні рішення.

Соціальні мережі

Попри численні продукти в цьому напрямку, створення соціальних вебплатформ або додатків залишається популярними

Вебсайт

Ніяких шаблонів, тільки оригінальні дизайни з SEO-адаптованою інформацією для вашого бізнесу

Вебпортал

Це більше, ніж просто вебсайт. Інтерактивний підхід зі складними візуальними та технічними рішеннями. Може включати послуги впровадження CRM, ERP та інші вебрішення для потреб бізнесу.

Вебдодаток

PNN Soft-професійна компанія. Ми створили ефективні, надійні та популярні вебдодатки та виводимо їх на міжнародний ринок

Рішення для електронної комерції

Онлайн-покупки на порталах і в додатках, імплементація платіжних систем та впровадження інструментів з просування товарів і послуг

Наш технологічний досвід

Володіючи правильним набором інструментів і технологічним досвідом, ми реалізуємо надійні програмні рішення, які допомагають клієнтам отримати конкурентні переваги, збільшити доходи бізнесу і заощадити час на розробці. Як компанія з розробки вебрішень, ми пропонуємо відповідний вибір технологій для проєкту, щоб запропонувати найбільш ефективне рішення з точки зору витрат, продуктивності та ефективності бізнесу. PNN Soft активно використовує переваги хмарних рішень, ми приділяємо особливу увагу безпеці вебсайтів, шифруючи конфіденційні дані й захищаючи ваші паролі надійними методами.

  Які командні ролі ми виконуємо?

  Маючи штат близько 150 осіб, ми забезпечуємо ефективність процесу роботи та підтримку команди, так що ви також співпрацюєте з експертами, що володіють компетенціями, які підвищують рівень володіння вашими поточними ресурсами.

  Дизайнери UX володіють навичками аналізу поведінки цільової аудиторії та створення чудового користувацького досвіду.

  UI дизайнери втілюють рекомендації та вимог в дизайні інтерфейсу.

  Backend розробники використовують для написання коду мови програмування, такі як Java, Python, Node.JS, PHP, Go та .Net.

  Front-end розробники використовують найпопулярніші JavaScript-фреймворки: React, Meteor, Angular, Next, Vue та Ember.

  Вебархітектори, які створюють власні вебсторінки з досвідом роботи від 5 до 20 років.

  Інженери з контролю якості та тестувальники узгоджують роботу команд.

  Наш досвід охоплює розробку простих бізнес-додатків і складних розподілених рішень, які містять сучасні та перевірені технології. Завдяки надійним та ефективним методологіям розробки програмного забезпечення -DevOps, CI, Scrum та Agile — ми запобігаємо додатковим витратам та розумно керуємо своїм часом.

  Наш досвід містить наступне:

  Якщо метою вашої компанії є збільшення доходів від бізнесу та отримання конкурентної переваги, ви можете звернутися за консультацією до наших сертифікованих ІТ-фахівців: вони готові надати вам детальну інформацію про вибір відповідних технологій або підібрати якісну програмну інфраструктуру. Якщо ви шукаєте надійного постачальника для реалізації ідей або послуги web-розробки від PNN Soft стануть раціональним рішенням. Заповніть форму нижче та зв'яжіться з технічними експертами PNN. Ви також можете ознайомитися з нашим портфоліо, де опубліковані останні проєкти.