1. Головна
 2. Технології
 3. Swift розробка

Swift розробка

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для задоволення потреб різних секторів бізнесу. Серед них - розробка програмного забезпечення Swift для macOS. Наші фахівці створюють читабельні, ефективні та масштабовані програмні продукти з використанням Swift.

page main image

Swift рішення від компанії PNN Soft

Попит на індивідуальні та зручні мобільні додатки збільшується рік за роком. Правильний стек технологій для розробки програмного забезпечення на замовлення — це важливий крок для масштабування бізнесу. Сучасна мова програмування Swift дає змогу розробникам створювати багатофункціональні нативні додатки з чудовою продуктивністю та унікальним дизайном. Розробка програмного забезпечення Swift приносить передові переваги вашому бізнесу.

Ми надаємо послуги з розробки додатків на Swift

Наші ефективні інструменти

  Переваги розробки програмного забезпечення на Swift

  Swift зарекомендував себе як інтелектуальна мова програмування, що дає змогу >розробникам додатків iOS, брендам і кінцевим користувачам працювати спільно. Відзначимо основні переваги вибору Swift, які, на наш погляд, розширюють можливості кастомізованого мобільного проєкту:

  Легкість читання і написання
  Однією з ключових переваг Swift є його чистий синтаксис, що полегшує читання та написання коду. Swift слідує сучасним тенденціям і відмовляється від багатьох застарілих елементів, що призводить до більшої чистоти коду завдяки спрощеному синтаксису.
  Надання підтримки
  Розробники Swift забезпечують підтримку безпеки продукту. Працюючи зі Swift, програмісти можуть приділяти більше часу створенню логіки додатка та поліпшенню якості коду, коментарів і підтримуваних функцій.
  Наявність безпечної та надійної платформи
  На конкурентному ринку мобільних застосунків розробка безпечного та ефективного додатка має бути пріоритетом. Стабільність Swift означає зменшення випадків збоїв і проблемної поведінки. Зі свого боку, це допомагає знизити ймовірність помилок і підвищити рівень контролю якості продукту.
  Швидкість роботи
  Swift також забезпечує різні переваги у швидкості розробки, що, своєю чергою, дозволяє заощадити на витратах.

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Наш досвід розробки застосунків на Swift

  PNN Soft має значний досвід у розробці додатків на Swift. Наші кваліфіковані розробники ретельно вивчають потреби клієнтів та завжди гарантують стабільність, безпеку, ефективність і зручність використання програмних продуктів. Ми впроваджуємо функціонал Swift для створення індивідуальних додатків для iOS і Mac у різних галузях. Детальніше про реалізовані проєкти ви можете знайти в нашому портфоліо. Заповніть форму нижче, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.