1. Головна
 2. Технології
 3. Objective-C розробка

Objective-C розробка

Ми надаємо високоякісні послуги зі створення додатків для iOS і його API (Cocoa Touch), а також OS X (Cocoa), використовуючи сучасні та надійні технології. Розробники PNN Soft гарантують клієнтам високоякісні, корисні та стабільні додатки з використанням Objective-C. Усі наші клієнти отримують ефективні рішення з подальшою підтримкою.

page main image

PNN Soft як надійний розробник Objective-C

У PNN Soft працюють досвідчені команди Objective-C, орієнтовані на надання інноваційних рішень різної складності. За більш ніж 20 років розробки програмного забезпечення, ми створили програмні продукти для охорони здоров'я, банківської справи, електронної комерції, роздрібної торгівлі, індустрії розваг та інших галузей. Наші інженери-програмісти також мають досвід розробки ігор на Objective-C.

Основні переваги Objective-C

Рішення високої продуктивності
Objective-C — послідовна та компільована мова програмування, яка дозволяє значно підвищити продуктивність рішення.
Сумісність із бібліотеками C+ та C++
Завдяки цим бібліотекам, ми в першу чергу отримуємо вигоду з мобільної розробки Objective-C, досягаючи більш чуйного та сучасного дизайну програми.
Створення стабільних програм
На відміну від відносно нового Swift, Objective-C має велику історію, що сягає корінням у 1984 рік. Таким чином, досягається більший контроль над цифровими продуктами.
Оперативні поновлення
Наша команда розробників Objective-C своєчасно оновлює наявні рішення та модернізує безліч основних робочих процесів.

Наші навички роботи з Objective-C:

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Причини обрати PNN Soft як розробника Objective-C?

  Багаторічний досвід
  За роки роботи ми досягли глибокого розуміння потреб різних секторів бізнесу та найкращих технологічних комбінацій для конкретних клієнтів.
  Великий кадровий резерв
  Ми пишаємося тим, що об'єднуємо найталановитіших та найкваліфікованіших співробітників, які віддають перевагу прозорій та злагодженій співпраці з замовниками.
  Ідеальний баланс якості та ціни
  На початковому етапі проєкту ми прагнемо досягти розуміння оптимального фінансування та чіткого формування стека технологій.

  Найміть команду з розробки програм Objective-C

  PNN Soft – надійний розробник Objective-C – надає компаніям масштабовані та надійні рішення для iOS застосунків, а також розробку додатків для Mac. Якщо ви плануєте розробку програм для iOS, Objective-C допоможе вам задовольнити довгострокові потреби бізнесу. Зв'яжіться з нашими розробниками, заповнивши форму нижче!