1. Головна
  2. Технології
  3. C/C++ розробка

C/C++ розробка

Професійні команди кваліфікованих програмістів PNN Soft пропонують впровадження корпоративної системи. Ми зосереджені на створенні веб-рішень із використанням С/С++.

page main image

PNN Soft створює проєкти будь-якої складності на C/C++ для великого та середнього бізнесу

Незважаючи на велику кількість мов програмування, C/C++ розширює можливості IT-сфери. Ми впроваджуємо рішення на C/C++ різної складності для великих та середніх компаній та здійснюємо повний цикл послуг ІТ проєктування. Серед них — аналіз вимог та поточних бізнес-процесів, створення технічних специфікацій, розробка дизайну, впровадження системи, тестування та технічне обслуговування. Ця технологія дозволяє нам створювати різні програми, прикладні рішення для вбудованих систем, серверів, розважальних програм (ігор), систем для збору даних у реальному часі, клієнт-серверних систем, платформ для моніторингу та управління тощо.

Ми надаємо повний цикл розробки програмного забезпечення на C/C++:

Аналіз вимог
Впровадження рішень та інструментів
Аналіз бізнес-процесів
Усунення несправностей
Створення технічних специфікацій
Тестування та технічне обслуговування
Адаптивний дизайн

Багаторічний досвід використання сучасних та гнучких методологій розробки ПЗ дозволяє PNN Soft впроваджувати рішення будь-якої складності на високому рівні.

Java-based Products | PNN Soft
Розробка ПЗ на C++, наші рішення:

Розробка ПЗ на C++, наші рішення:

Java-based Products | PNN Soft

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

Програмні рішення та послуги C/C++

Наші розробники C/C++ мають досвід розробки різноманітних програм:

Розробка програмного забезпечення на C/C++
(вбудовувані системи, операційні системи реального часу, клієнт-серверні системи, системи моніторингу та управління тощо)
Модернізація систем та додатків
Кросплатформні рішення на C/C++
Мобільні програми на C/C++ для смартфонів та планшетів

Найняти надійних PNN Soft розробників на C++

Ми спеціалізуємося на реалізації рішень за допомогою. Наші розробники мають практичний досвід впровадження програмних систем для компаній різного розміру: інтеграції внутрішніх та зовнішніх систем підприємств, автоматизації документообігу та підвищення ефективності бізнес-процесів. Мова розробки C/C++ — це надійна технологія створення вбудованого програмного забезпечення для десктопних комп'ютерів та мобільних пристроїв. Ми маємо великий досвід у цій галузі розробки програмного забезпечення. Якщо ви плануєте розробку серверної програми або драйвера для настільних комп'ютерів та мобільних пристроїв, заповніть форму для зв’язку. Ми проконсультуємо вас з усіх ваших питань та запропонуємо досвідчену команду розробників C/C++.