1. Головна
  2. Компанія
  3. Наша команда

Наша команда

Команда експертів забезпечує технологічний успіх вашого бізнесу. PNN Soft пройшла довгий шлях від невеликої групи розробників до компанії, яка налічує понад 150 співробітників. Ми зібрали різноманітні команди, що спеціалізуються у різних галузях, щоб задовольнити ваші унікальні технологічні потреби.

page main image

Ми надаємо команду професіоналів

Наша компанія, спочатку заснована в Україні, і постійно прагне розширення, представляючи свою міцну внутрішню команду розробників по всій Європі й за океан. Ми готові втілювати складні та амбітні проєкти у галузі розробки для наших клієнтів. PNN Soft готові діяти автономно і реалізувати проєкт з нуля, так само надає вашому бізнесу команду досвідчених експертів.

Експерти з усіх технологічних питань

PNN Soft – ваш надійний ІТ-партнер для вирішення всіх технологічних завдань. Ми пишаємось своїми експертними командами, що складаються з висококваліфікованих фахівців, які займаються реалізацією проєктів відповідно до вимог наших клієнтів. До наших різнопланових команд входять розробники, дизайнери, тестувальники, маркетологи, бізнес-аналітики, менеджери проєктів та багато інших. Ми в PNN Soft розуміємо, що кожен проєкт є унікальним, і пропонуємо гнучку організацію спеціалізованих команд залежно від конкретних потреб клієнта. Це дозволяє нам зібрати ідеальну комбінацію фахівців, які мають необхідний досвід для забезпечення успіху вашого проєкту.

Наша велика база фахівців охоплює широкий спектр сучасних технологій. Якщо вам потрібні фахівці в галузі веброзробки, розробки мобільних програм, штучного інтелекту, аналітики даних, хмарних обчислень або будь-яких інших передових технологій, ми маємо досвід для досягнення успішних результатів. Ми пишаємось професіоналами в галузі інформаційних технологій, яких ми залучили до нашої команди.

Інноваційний. Надійний. Досвідчений.

З 2001 року ми збираємо команди професіоналів, які прагнуть досягти вершин професіоналізму в галузі ІТ технологій. Ми пропонуємо всім нашим клієнтам індивідуальні рішення та послуги у галузі програмування. PNN збирає фахівців по всьому світу, щоб об'єднати знання, підходи та досвід та надати вам ефективне рішення.

20 +

років на ринку

150

країн-користувачів

1K+

завершених проєктів

20M

користувачів продуктів

ТОП

рішень по всьому світу

ISO

9001:2008

Наша ІТ команда

Ми зосереджені та рішучі надавати якісні продукти та послуги. Команди PNN Soft продовжують підтверджувати, що наша сила полягає в талантах, ідеях та досвіді наших фахівців. Ми пропонуємо кілька моделей для щільної та ефективної взаємодії.

Повнофункціональний проєкт

PNN формує команду та веде ваш проєкт від ідеї (чорнового варіанта) до повного релізу. Ми допомагаємо з формуванням технічних завдань, покроковим плануванням та реалізацією проєкту. Завдяки гнучкому та вивіреному підходу наші фахівці створюють надійні рішення для потреб вашого бізнесу.

Виділена команда

Ми надаємо спеціалістів для реалізації ІТ завдань будь-якої складності проєкту замовника.

image

У PNN Soft ми створили колективну атмосферу, в якій відбувається обмін ідеями, удосконалюються навички та рішення. Наші багатофункціональні команди гармонійно співпрацюють, об'єднані спільною метою: досягнення визначних результатів, що сприяють розвитку вашого підприємства. Вибирайте PNN Soft, щоб скористатися командою технологічних експертів, які мають на меті ваш успіх.