1. Головна
  2. Послуги
  3. ІТ консалтинг

ІТ консалтинг

PNN Soft пропонує клієнтам послуги IT консалтингу з проєктної експертизи в галузі інформаційних технологій: рекомендації щодо вибору технологій, архітектури, інструментів та продуктів. Наші послуги охоплюють об'єктноорієнтовану діяльність, спрямовану на ефективне впровадження програмних рішень.

Consultancy It Services | PNN Soft

PNN Soft — ІТ консультації для бізнесу

Компанія надає ІТ послуги для багатьох галузей та напрямків, а саме: охорона здоров'я, комунальні та державні послуги, транспорт та логістика, телекомунікації, індустрія розваг. Ми також реалізували цифрові рішення для сфер освіти, виробництва, роздрібної торгівлі, банківської справи та фінансів, менеджменту та маркетингу. Наші технічні фахівці оцінюють запит та готові залучити до цього процесу аналітиків та продакт-менеджерів. Наша місія – відкривати нові можливості для бізнесу за допомогою інноваційних та надійних рішень.

PNN Soft працює з підприємствами по всьому світу та створює програмні рішення для завдань автоматизації, управління та інших операцій, які допомагають фірмам залишатися конкурентоспроможними та задовольняти потреби клієнтів. ІТ консалтинг та послуги доступні для будь-якої фірми, яка залишила запит на нашому сайті.

ІТ-консалтинг від фахівців PNN Soft

Оцінка та аудит поточного рішення. Наші експерти ретельно перевіряють ефективність комерційних рішень та корпоративних платформ на відповідність поточним тенденціям вашої індустрії. Ми прагнемо створити єдиний інформаційний простір для вашого бізнесу, який легко піддається масштабуванню. Консалтинг в IT сфері також передбачає допомогу у впровадженні програмного продукту в експлуатацію та забезпечення підтримки роботи всіх відділів компанії (адміністрування, маркетинг, управління фінансами та інше).

Складання вимог до майбутньої системи. Визначаючи прогалини в поточних операціях, команда приходить до оптимальних технічних характеристик майбутньої системи. Щоб оптимізувати роботу вашої компанії, важливо докладно проаналізувати переваги її функціональності задля досягнення довгострокових цілей компанії.

Якісний та надійний ІТ консалтинг

Підприємства прагнуть впровадити сучасні програмні рішення та технології на різних етапах діяльності: виробництво, управління персоналом, реклама, бухгалтерія та інше. Консалтинг дозволяє підвищити продуктивність підприємства та стимулювати його розвиток, а також знизити витрати. Тому консультація IT-фахівців – це перший крок на шляху до мети.

Збір та оцінка вимог до системи

Оцінка системної безпеки

Аналіз бізнес-процесів та чинних рішень

Консультації та планування ІТ стратегії

Управління ІТ-інфраструктурою

Консультації з експлуатації

Складання та доказ концепції

Оцінка специфікації програмного забезпечення

Практичний досвід розробки програмного забезпечення показує, що ключ успішного проєкту – це добре визначені вимоги та правильно складена документація. З нами ваші бізнесові операції можуть виконуватися швидше та давати кращі результати. Ми надаємо клієнтам послуги з аналізу бізнес-процесів та підготовки специфікацій програмного забезпечення для реалізації ефективного рішення.

Послуги ІТ-консалтингу спрямовані на забезпечення зростання компанії-замовника, розвиток перспектив цифровізації та отримання економічної вигоди від неї.

Консультація зі створення специфікацій та завдань програмного продукту

Специфікації програмного забезпечення або технічне завдання (ТЗ) — основний документ для розробки програмного забезпечення, корпоративної програми, інформаційної системи або вебдодатку. ТЗ містить основні технічні вимоги до майбутнього програмного продукту, і навіть додаткову інформацію розробки. Умови розробки специфікації ПЗ залежить від обсягу проєкту та особливостей майбутньої ІТ системи. Кожен аспект проєкту завжди обговорюємо індивідуально з кожним клієнтом.

Детальні переговори із замовником

Планування проєктів, обговорення термінів та умов реалізації

Системні та технічні вимоги

Функціональні та нефункціональні вимоги

Опис бази даних, зберігання та логіка обробки даних

Опис структури команди, план реалізації, бюджет замовника

Ми проводимо консультацію з нашими замовниками, детально обговорюємо вимоги щодо реалізації програмного продукту. Наші фахівці допомагають скласти Технічне Завдання та прорахувати вартість розробки проєкту. Залежно від потреб бізнесу, PNN Soft залучає фахівців для аналізу цифрових потужностей і ринку реалізації цифрового продукту.

Терміни створення технічних специфікацій для розробки ПЗ визначаються обсягом робіт і функціональністю корпоративної інформаційної системи, що розробляється. Різні нюанси та питання обговорюються індивідуально з кожним замовником. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації, а також для замовлення послуги, що Вас цікавить.