1. Головна
  2. Рішення
  3. Кросплатформна розробка

Кросплатформна розробка

Виділені команди розробників використовують кросплатформні технології для створення адаптивних та оптимізованих додатків із застосуванням передових інструментів. Завдяки методології Agile/Scrum ми завжди концентруємось на найважливіших проєктних завданнях.

Cross Platform Mobile Apps Development | PNN Soft

Надійний розробник кросплатформних програм - PNN Soft

Якщо вашій компанії потрібна кросплатформова мобільна розробка додатків за допомогою Flutter і Xamarin, ми допоможемо створити адаптивний інтерфейс користувача. Наприклад, ми пропонуємо розробку єдиної мобільної програми для пристроїв iOS та Android.

Ми накопичили більш ніж 20-річний досвід створення кросплатформових додатків «під ключ» для багатьох сфер бізнесу. Ми віддаємо перевагу оперативності та зручності взаємодії з користувачами з нашими рішеннями.

Cross Platform Development For Ios And Android | PNN Soft
Послуги з розробки гібридних програм від PNN Soft
Cross Platform Development For Ios And Android | PNN Soft

Послуги з розробки гібридних програм від PNN Soft

image

Ми надаємо кросплатформні рішення для різних галузей

Ми маємо величезний досвід створення та інтеграції програмного забезпечення на замовлення для різних компаній у таких галузях:

image
Банки та Фінанси
image
Торгівля та eCommerce
image
Охорона здоров'я
image
Авто та Транспорт
image
Електропостачання
image
Телекомунікації
image
Електронне навчання та Медіа

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

PNN Soft пропонує повний цикл розробки кросплатформних додатків

Наші спеціалісти надають індивідуальні послуги з розробки кросплатформових застосунків для різних платформ, таких як iOS, Android, Windows, Linux та macOS. Наша компанія має досвід у розробці сучасних кросплатформових технологій. Ми реалізували сотні ефективних та якісних продуктів з мільйонами завантажень у різних країнах.

Якщо ваша компанія вже розробила програмний продукт, який, однак, недостатньо масштабований і має низький рівень утримання користувачів, ми допоможемо скласти детальний план подальших покращень та проведемо ретельний аудит наявної платформи.

PNN Soft пропонує підприємствам розробку мультиплатформних застосунків для:

image
PWA
image
Програми для планшетів Android/iOS
image
Мобільні програми для Android/iOS
image
Програми для Android Wear та Apple Watch
image
Десктопні та вебдодатки

PNN Soft використовує найкращі кросплатформні системи

Ми прагнемо створити екосистему найбільш надійних рішень, що дозволяють спільнотам, компаніям та підприємцям задовольняти потреби авдиторії та залучати нових клієнтів. Ми пропонуємо послуги кросплатформеної розробки для iOS, Android, Windows. Які основні моменти етапів розробки програмного продукту?

01

Створіть кросплатформне ПЗ з PNN Soft

image

Команди PNN Soft - розробники, QA експерти, тестувальники, технічні автори та менеджери - досвідчені та інноваційні, ми прагнемо отримати максимальний результат за короткий час.

image

Ми надаємо підприємствам повний цикл розробки, що означає, що вам не доведеться шукати додаткових постачальників на цьому шляху. PNN Soft пропонує безперебійне доставлення послуг високої якості.

Наші експерти з безпеки використовують найнадійніші протоколи, призначені для надійного та захищеного зв'язку через Інтернет та комп'ютерні мережі. Ще одним акцентом PNN Soft є надійний захист персональних даних у хмарних рішеннях.