1. Головна
  2. Компанія

Компанія

PNN Soft вже 20 років надає ефективні, надійні, гнучкі ІТ-рішення для бізнесу. Наша продукція успішно використовується в усьому світі.

page main image

PNN Soft реалізує повний цикл розробки ПЗ з 2001 року

Ми реалізували багато проєктів для клієнтів з США, Франції, Швейцарії, Німеччини та інших країн Європи та Азії. PNN Soft підтримує довгострокові відносини з клієнтами, та є надійним розробником що забезпечує високу якість послуг протягом багатьох років. Нам довіряють лідери ринку в різних сферах. Наша продукція використовується в 150 країнах, багато з яких є одними з найпопулярніших і завантажуваних додатків.

Хто ми

Наші партнери обирають нас через багатий досвід та універсальність. Наведені цифри доводять, що ми є провідним партнером, коли справа стосується формування майбутнього технологій.

20 +

років на ринку

150

країн-користувачів

1K+

завершених проєктів

20M

користувачів продуктів

ТОП

рішень по всьому світу

ISO

9001:2008

Послуги та рішення з розробки ПЗ

Ми надаємо високоякісні рішення від простих бізнес-додатків до складних розподілених систем з найкращим поєднанням сучасних, ефективних, перевірених у багатьох проєктах технологій і злагодженої роботи в команді. Наші фахівці використовують найбільш ефективні та надійні методики розробки програмного забезпечення, що дозволяє отримати саме те, що необхідно вашому бізнесу, без додаткових витрат і витрат часу: Agile, Scrum, CI, DevOps. PNN Soft пропонує послуги з архітектури та планування, технологічний консалтинг та підтримку підприємств, щоб допомогти вам планувати та впроваджувати нові рішення. Ми забезпечуємо повний цикл розробки програмного забезпечення, який є наступним:

Наш технологічний досвід

Завдяки правильному набору інструментів та технологічному досвіду ми допомагаємо нашим клієнтам створювати надійні програмні рішення, які надають їм конкурентну перевагу, дозволяють збільшити дохід бізнесу та заощадити час на розробці. Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити правильний вибір технологій для проєкту, щоб забезпечити ефективне рішення з точки зору вартості, продуктивності та ефективності бізнесу. Тісна співпраця з нашими клієнтами на початковому етапі розробки дозволяє нам пропонувати найбільш ефективний набір технологій та інструментів для задоволення всіх вимог проєкту.