1. Головна
 2. Solutions
 3. Високонавантажені системи

Високонавантажені системи

Експерти PNN Soft розробляють програми з високим навантаженням для фінансових компаній, охорони здоров'я, розваг та маркетингу. Ми маємо великий досвід створення комплексних рішень для внутрішніх обчислень та обробки великих обсягів даних.

High-load Systems Development | PNN Soft

Проєктування високонавантажених систем від команди PNN Soft

Команда PNN Soft створює надійні, ефективні та масштабовані високонавантажені системи та програми. Ми спеціалізуємося на розробці CRM, ERP, CMS для різних галузей бізнесу, і готові розгорнути їх як вебсистеми чи окремі програмні рішення. Інженери-програмісти, розробники та тестувальники створюють надійне, ефективне та масштабоване хайлоад рішення, яке обробляє великі обсяги запитів даних та виконує внутрішні обчислення.

Послуги з розробки систем із високим навантаженням

Компанія PNN Soft надає послуги повного циклу розробки високонавантажених систем для різних сфер. Наші фахівці мають величезний досвід розробки та запровадження надійних рішень при high-load навантаженнях. Ми розробляємо стійкі до відмови програми, що обслуговують безліч користувачів і передбачають динамічну обробку великих обсягів даних. Наші розробники систем високого навантаження завжди реалізують масштабовані та ефективні програми. Сучасні технології й платформи особливо важливі для реалізації архітектури highload системи.

  Highload розробка: технічний досвід PNN Soft у додатках з високими навантаженнями

  Тестувальники ретельно перевіряють роботу програми під конкретним навантаженням. Експерти використовують хмарні обчислення та апаратні ресурси для досягнення максимальної ефективності системи. Команда PNN Soft найчастіше використовує стек Amazon Web Services (AWS), але ми також надаємо високонавантажені рішення на виділених серверах. Розробка високонавантажених додатків вимагає кешування залежно від регіону, використання балансувальників запитів до вебсерверів та балансувальників навантаження мереж.

  Розробка кастомних додатків із високим навантаженням

  Контроль пікових навантажень

  Розподіл навантаження на сервер

  Проєктування високонавантаженої архітектури

  Development Of Highload Projects | PNN Soft

  Інженери PNN Soft розробляють highload systems безперебійного обслуговування клієнтів. Наші технічні рішення спрямовані на мінімізацію часу реагування, ефективне усунення збоїв мережевих компонентів та оптимізацію масштабованості системи. Таким чином команда PNN Soft оперативно готує вашу платформу до високих навантажень, забезпечуючи безперебійну роботу системи для багатьох співробітників і клієнтів.

  • Розробка високонавантажених сайтів
  • Тестування навантаження
  • Оптимізація та підтримка високонавантажених систем

  Послуги з розробки систем високого навантаження від PNN Soft

  Надійність високонавантажених середовищ важлива для охорони здоров'я, фінансових технологій, онлайн-ігор, управління даними на сайтах систем бронювання тощо. Наша компанія займається розробкою високонавантажених систем для різних галузей, включаючи маркетинг та рекламу, фінансові та телекомунікаційні компанії, що працюють з великими обсягами інформації та клієнтами.

  Досвідчені програмісти PNN Soft завжди приділяють увагу балансуванню навантаження, пропонуючи highload сервер, який обробляє максимальну кількість з'єднань із коротким часом відгуку. Високонавантажені проєкти вимагають найефективніших інструментів та технологій, які дозволяють скоротити час обробки, а також підвищити продуктивність програми у кілька разів. Ми успішно реалізували безліч подібних рішень, з якими можна ознайомитись на сторінці Портфоліо.

  Якщо ви бажаєте замовити професійну розробку високонавантаженого сайту та отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нами.