1. Головна
 2. Технології
 3. Розробка додатків .NET

Розробка додатків .NET

Наша компанія розробила безліч додатків із використанням .NET Framework. У PNN Soft ми використовуємо Microsoft .NET розробку для впровадження технології машинного навчання та створення IoT-рішень і мікросервісів.

.Net Application Development Services | PNN Soft

Ми спеціалізуємося на розробці програмного забезпечення Microsoft .NET

Розробка Microsoft .NET додатків є одним із основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми впровадили безліч надійних та стабільних у функціонуванні продуктів, імплементуючи технологію .NET для наших клієнтів. Ми надаємо послуги з розробки програмних рішень на базі платформи .NET: від простих бізнес-додатків до складних розподілених систем для різних секторів, таких як фінансовий, телекомунікаційний, медичний та інші.

Технології, які ми застосовуємо у .NET розробці додатків

Microsoft .NET — це рішення для розробки вебсервісів та додатків з цілою низкою переваг, які охоплюють надійність, високий потенціал масштабування та адаптивність відповідно до потреб вашої компанії.

Крім того, програмісти приймають підтримку від 60 000 кваліфікованих розробників програмного забезпечення з відкритим кодом. Розробка додатків .Net відповідно до довгострокових цілей компанії оптимізує операційні процеси, допомагаючи співробітникам стратегічно мислити.

  DotNet Application Development | PNN Soft

  Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр користувацьких .Net рішень

  DotNet Application Development | PNN Soft

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Зробіть перший крок до продуктивної співпраці з експертами PNN Soft

  Ми є експертами з Microsoft. Net, а також зі створення сучасних, безпечних, масштабованих та багатофункціональних вебдодатків та десктоп-додатків на платформі .NET framework. Якщо ви плануєте розробку програмного продукту, будь ласка, заповніть форму для зв’язку. Команда експертів обговорить з вами масштаб проєкту, найкращий тип співпраці та функціональність майбутнього рішення.

  Нашими пріоритетами є розробка мережевих додатків найвищої якості та прозора комунікація.