1. Головна
 2. Рішення
 3. Розробка хмарних рішень

Розробка хмарних рішень

Розробка хмарних програм — це майбутнє будь-якої галузі та спосіб оптимізації вашого бізнесу. Ми застосовуємо методи DevOps для створення інновативної та надійної програми.

Application Development In Cloud | PNN Soft

Оптимізуйте свій бізнес за допомогою хмарних рішень

Фахівці PNN Soft надають ефективні послуги для розвитку бізнесу, одна з яких — розробка хмарного сервісу та міграції в хмару. Наші експерти використовують методології та технічні ресурси для підвищення операційної ефективності та стабільності рішень. Хмарні рішення сприяють гнучкості та адаптивності бізнесу на сучасному ринку. Ми пропонуємо послуги з розробки десктопних та мобільних хмарних додатків. Наші клієнти завжди отримують високоякісні рішення завдяки автоматизованим процесам тестування та розгортання.

Фахівці PNN Soft надають хмарне програмне забезпечення та впровадження програмних продуктів для підвищення операційної ефективності, безпеки та автоматичного масштабування. Фахівці компанії застосовують інфраструктури Amazon Web Services (AWS) та Microsoft Azure. Ми використовуємо перевірені технології та сучасні практики DevOps, методології безперервної інтеграції для оптимізації процесу розробки.

Консультування з хмарної розробки в PNN Soft

Великий досвід та глибокі знання дозволяють нам надавати клієнтам широкий спектр послуг зі створення ефективних та перевірених рішень, побудованих на провідних хмарних платформах.

  Послуги міграції у хмару

  PNN Soft приділяє особливу увагу безпечному обміну даними у хмарі для користувачів бізнесу. Розробка хмарних додатків є одним з провідних сервісів у нашій компанії. Ми керуємо всіма етапами міграції у хмару. Фахівці зроблять цей процес легким, швидким та успішним.

  Інтегроване управління у хмарі

  PNN Soft запроваджує SaaS рішення для підприємств. У нас є досвід у розробці хмарних додатків. PNN Soft – надійний партнер, який інтегрує SaaS-платформи на базі AWS для підприємств. Дизайн інтерфейсу UX адаптований до потреб бізнесу і дає користувачам чітке уявлення про те, як працювати з хмарними додатками. Ми реалізуємо наступні сервіси:

  Планування ресурсів підприємства (ERP)

  Управління комунікацією з клієнтами (CRM)

  Система керування контентом (CMS)

  Управління людськими ресурсами (HRM)

  Developing Cloud Computing Services | PNN Soft

  Хмарне рішення для підприємства – це джерело значних конкурентних переваг

  Хмарні рішення – це оптимальний та надійний спосіб для підприємства мати постійний доступ до своїх ресурсів та інформації. Ми застосовуємо перевірені методології DevOps та рішення безперервної інтеграції для розробки хмарних додатків. Хмарне ПЗ — це чудовий спосіб забезпечити безперервність процесів шляхом захисту та резервного копіювання бізнес-даних. Таким чином, ваш бізнес може постійно функціонувати та адаптуватися до зовнішніх обставин. Ми дбаємо про безпеку даних для наших клієнтів. Використовуйте хмарні програми для створення масштабованих рішень для великих підприємств.

  Custom Cloud Application Development | PNN Soft

  PNN Soft, розробник хмарних додатків для різних галузей діяльності, є найкращим партнером для вашого бізнесу

  Наша розробка додатків у хмарі варіюється від сервісів бізнес-міграції до проєктів автоматичного масштабування. Ми використовуємо Amazon Web Services (AWS) та інфраструктуру Microsoft Azure. PNN Soft пропонує повну розробку систем з використанням передових технологій та ефективних приватних, загальнодоступних та гібридних хмарних сервісів для досягнення результатів, що модернізують роботу бізнесу. Відділ технічного консалтингу PNN Soft проаналізує ваші потреби та надасть найкращі умови для роботи.

  Розкрийте весь потенціал масштабованості та гнучкості хмари, створюючи та запускаючи свої програми поза сервером з використанням баз даних та повністю керованих платформ, таких як AWS або Azure.

  image

  Розробка ПЗ для різних галузей

  Ми маємо великий досвід у створенні та інтеграції індивідуальних рішень для компаній у таких галузях:

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Хмарне програмне забезпечення від PNN Soft

  PNN Soft – сучасна IT компанія з багаторічним досвідом роботи у розробці хмарних програм. Ми створюємо хмарні додатки, які адаптуються до настільних і мобільних пристроїв. Наші розробники реалізують надійну архітектуру та інфраструктуру. Ви можете ознайомитись з портфоліо розробки хмарних програм від PNN Soft. Щоб обговорити ідею вашого проєкту, зверніться до нас, заповнивши форму.