1. Головна
  2. Технології
  3. Angular розробка

Angular розробка

Angular - це надійне і широко використовуване середовище JavaScript з відкритим вихідним кодом для створення динамічних вебдодатків. PNN Soft надає спеціальну команду досвідчених розробників — експертів у використанні функцій Angular для створення вебдодатків.

page main image

Послуги Angular розробки, що надаються PNN Soft

Angular та React сьогодні є найпопулярнішими середовищами розробки серед всіх JS-фреймворків і бібліотек. Створення вебрішень AngularJS продовжує здобувати популярність. PNN Soft, яка є однією з провідних компаній у сфері розробки, реалізує надійні вебдодатки для різних галузей бізнесу. З використанням можливостей AngularJS, ми розробляємо ефективні проєкти. Наші клієнти отримують надійні, оптимізовані та ефективні вебдодатки.

Розробка Angular JS - наші сучасні рішення

Ми використовуємо AngularJS для створення адаптивних вебсайтів і додатків із динамічними користувацькими інтерфейсами. Наші додатки AngularJS також працюють на декількох платформах із послідовним і зручним інтерфейсом.

Фахівці PNN Soft мають досвід створення адаптивних додатків та інтеграції ресурсів AngularJS. Ми взаємодіємо з платформою вебзастосунків AngularJS для створення адаптивних вебсайтів і застосунків із динамічними користувацькими інтерфейсами. Наші додатки AngularJS також працюють на декількох платформах з однаковим візуальним представленням на всіх з них.

Ми концентруємо наші зусилля на підвищенні ефективності та прибутковості вашого програмного продукту. Нам довіряють завдяки нашому досвіду розробки AngularJS, оскільки ми надаємо:

Команду кваліфікованих і компетентних розробників, які створюють, тестують і розгортають індивідуальні додатки AngularJS

Індивідуальний підхід до розробки, який допоможе нам реалізувати для вас додатки, згідно з вашими вимогами

Команду дизайнерів для створення сучасного візуального інтерфейсу

Компанія PNN Soft, розробляє надійні додатки на Angular JS, використовуючи та розширюючи HTML і JavaScript для досягнення довгострокового стратегічного успіху.

image

Наші послуги AngularJS

PNN Soft пропонує широкий спектр послуг у сфері замовної розробки на AngularJS. Наші розробники мають досвід роботи з усіма типами рішень у межах AngularJS Framework. Фахівці PNN створюють як нативні, так і кросплатформні рішення. Наш широкий спектр послуг охоплює:

Розробку вебдодатків
Розробку RESTful API
Розробка мобільних застосунків
Розробку плагінів AngularJS
Інтерактивний додаток у реальному часі
Консультації з AngularJS
Розробку модуля
Підтримку та обслуговування

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

Технологічний досвід PNN Soft в області AngularJS містить:

    Можливості Angular JS в ігровій індустрії

    На відміну від інших фреймворків, Angular дозволяє розробникам розширювати синтаксис HTML для створення динамічних вебдодатків через використання директив. Це відкритий вихідний код і має кілька переваг порівняно з іншими фреймворками. Створений та підтримуваний компанією Google, Angular забезпечує простий доступ до ресурсів для навчання та професійного зростання. Також слід відзначити, що розробка ігор на AngularJS використовується для обробки стану гри, де розробники можуть використовувати структуру Angular для управління ігровим процесом.

    Дізнайтеся більше про цифрові та технологічні рішення, які прискорюють трансформацію бізнесу глобальних підприємств, а також малих та середніх підприємств у різних галузях. Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.