1. Головна
  2. Послуги
  3. QA і тестування

QA і тестування

PNN спеціалізується на створенні креативних і якісних послуг із тестування програмних продуктів. Професіонали компанії проводять попередній аналіз за допомогою автоматизованих інструментів і ручного тестування.

Software Testing & Quality Assurance | PNN Soft

QA тестування додатків зі спеціалістами PNN Soft

Насамперед тестування ПЗ одна із найбільш усталених способів забезпечення контролю якості програмного продукту. Воно включає: планування, складання тестів, безпосередньо виконання тестування та аналіз отриманих результатів. Професіонали компанії PNN Soft спеціалізуються у проведенні якісного тестування та надають послуги на замовлення, як частину проєкту розробки ПЗ.

Тестування додатків передбачає різні етапи та види тестування, залежно від специфікацій проєкту. Основні аспекти тестування додатків включають налаштування стратегії контролю якості та тестування. На першому етапі визначаються цілі, терміни, пріоритети та обсяг тестування. Наш підхід до цієї послуги QA тестування включає впровадження необхідних модулів тестування в SDLC та їх виконання. Налаштування, аудит та покращення якості спрямовано на забезпечення високого рівня надійності, функціональності та продуктивності продукту.

image

Послуга тестування ПЗ в PNN Soft

Тестування програмного продукту це етап формування проєкту конкурентно здатний і гнучкий продукт. Тестувальники та фахівці із забезпечення якості відповідають за етапи:

  • Складання стратегії тестування, планування заходів із тестування
  • Створення тестів та написання скриптів для них
  • Забезпечення автоматизованого тестування за допомогою інструментів та фреймворків
  • Створення звітів про проведене тестування

QA послуги дозволяють виявляти та виправляти помилки, дефекти та недоробки у програмному забезпеченні, що в підсумку підвищує задоволеність користувачів. Також, добре проведення тестування це запорука надійності та ефективності кінцевого цифрового продукту. У нас можна замовити послугу тестування, яка включає моніторинг функціональності, зручності використання, безпеки та сумісності, локалізації та продуктивності ПЗ. Повний список послуг QA:

Функціональне тестування

Тестування продуктивності

Тестування Unity продуктов

Тестування GUI

Юзабіліті-тестування

Тестування безпеки

Тестування навантаження

Тестування навантаження

Мануальне тестування

Автоматизоване тестування

image

PNN стежить за тим, щоб усі етапи тестування QA були виконані коректно і в призначений термін. Ми працюємо з сучасними інструментами та проводимо тестування відповідно до заздалегідь затверджених принципів співпраці. Кожен проєкт має свою специфіку та потребує індивідуального підходу. Ми надаємо своє рішення для тестування безпосередньо під ваш проєкт. Переконайтеся самі в тому, яка цінність роботи закладена у співпраці з нашою командою QA. Ми пропонуємо бізнесу – впевненість у якості й ефективності проєкту, а користувачам – зручність та мобільність роботи. Якщо вам потрібна додаткова інформація про проєкти, реалізовані PNN Soft, ознайомтеся з нашим портфоліо.