1. Головна
 2. Технології
 3. Розробка Node.js

Розробка Node.js

Прагнення PNN Soft до якості та задоволення потреб клієнтів проявляється в підході до управління проєктами. Вони дотримуються методології agile-розробки, забезпечуючи прозору комунікацію, регулярні оновлення та безперервну співпрацю з клієнтами протягом усього процесу розробки.

page main image

Розробник застосунків на Node.js

Node.js - одне з провідних серверних середовищ, призначене для розробки масштабованих мереж, мобільних та вебдодатків. Node.js забезпечує можливість виконання JavaScript-коду на стороні сервера. Сервери Node.js можуть надійно масштабуватись для обробки безлічі запитів. Крім того, вони не вимагають дорогого обладнання та додаткових витрат на хостинг. Відмінною перевагою є наявність спільноти, яка оновлює технологію відповідно до найновіших стандартів. Веб технологія на Node.js повністю сумісна з хмарними сервісами, що додає їм масштабованості.

Наш багаторічний досвід свідчить про стабільність та ефективність при створенні наших рішень. Ми компанія, яка надає ефективні послуги, такі як розробка ПЗ Node.js, і ми готові втілити ваші ідеї в реальність.

Переваги розробки Node.js

Компанія PNN Soft має досвід роботи з найбільш популярними пакетами, фреймворками, бібліотеками та модулями Node.js для реалізації програмних рішень, розробки порталів, створення CMS чи back-end систем, соціальних мереж тощо.

Node.js має відкритий вихідний код і є ефективним рішенням для побудови масштабованих та високопродуктивних додатків на стороні сервера
Node .js дозволяє розробникам не повністю переписувати код іншою мовою, а відформатувати його і використовувати на стороні клієнта без використання веббраузера
Node.js забезпечує кращу синхронізацію коду між клієнтом, сервером при його використанні та кодовою базою
Ця платформа швидко розвивається і має численні бібліотеки
Node.js також є швидкою, оскільки дозволяє скоротити кількість серверів, необхідних для конкретної програми

Ми використовуємо ефективні інструменти:

  Цільові особливості Node.js

  Node.js призначений для створення веб та мобільних додатків, а також забезпечує можливість внесення змін у режимі реального часу. Послуги з розробки на Node.js пропонують кілька варіантів застосування. Цей інструмент дозволяє суттєво прискорити процес розробки програми, не торкаючись його логіки. Розробники, що спеціалізуються на Node.js, готові допомогти вам освоїти його можливості та досягти ваших цілей.

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Ми пропонуємо розробку додатків Node.js

  Node.js дозволяє розробляти програми швидше, ніж інші платформи. Продукт ефективно виходить на ринок, що робить його більш конкурентоспроможним та окупним. Запуск нашої розробки гарантує актуальність продукту та його відповідність вимогам ринку. Крім того, середовище для серверної розробки стає все більш популярним, що спрощує створення універсальних додатків для великих компаній, а також для малих та середніх підприємств та стартапів. Компанія PNN Soft, що спеціалізується на розробці на Node.js, пропонує надійне рішення у вигляді великого набору інструментів для створення мобільних додатків, IoT, вебдодатків та багато іншого.

  Зв'яжіться з нами і ми проконсультуємо Вас детально.