1. Головна
 2. Послуги
 3. Розробка дизайну UI/UX

Розробка дизайну UI/UX

Компанія PNN Soft створює інтерактивні та зручні варіанти дизайну для веб-сайтів і додатків різних індустрій. UX/UI дизайн відображає цінності та естетику компаній і розробляється виходячи з потреб і довгострокових цілей клієнтів.

User Experience Design Services | PNN Soft

Якісні послуги дизайну від компанії PNN Soft

Фахівці PNN Soft надають комплексні рішення для різних творчих проєктів: від простих до складних графічних презентацій, застосунків чи програм. Розробники співпрацюють з дизайнерами для створення надійних та ефективних UX та UI рішень для цифрового продукту. Перш за все, PNN Soft приділяє увагу адаптивному досвіду користувача (UX). Ми знаємо, як реалізувати ідею та зробити продукт зрозумілим та інтуїтивним для кінцевого користувача. Процес використання продуктів, створених нашими фахівцями, забезпечує найвищий рівень зручності для клієнта. Замовити дизайн сайту можна, заповнивши форму нижче.

Послуга проєктування інтерфейсу користувача (UI) — поєднує поточні тенденції дизайну з індивідуальними потребами бізнесу та кінцевих користувачів, ми створюємо унікальні рішення інтерфейсу користувача. Вимоги до сучасного мобільного програмного забезпечення значно зросли протягом останніх кількох років. Наші дизайнери допоможуть вашому цифровому продукту залишатися сучасним та конкурентоспроможним й ефективно візуалізувати ваш бренд.

Розробка UI/UX дизайну для мобільних додатків

Команда розробників та дизайнерів PNN Soft удосконалювала навички, щоб дотримуватися тенденцій часу, впроваджуючи новітні технології для підвищення адаптивності дизайну. Наші програмні продукти є адаптивними, забезпечують плавність досвіду взаємодії. Ми дослухаємося до побажань користувачів, щоб досягти оптимального результату.

PNN Soft надає наступний перелік послуг:

 • Ми досліджуємо ринок, користувачів та їх поведінку. Також аналізуємо продукцію конкурентів;
 • Ми допоможемо створити та запустити MVP-версію застосунку;
 • Розробка схеми розміщення стандартних елементів на екрані;
 • Ретельно тестуємо навігацію програми;
 • Створюємо іконки, оформлюємо стартовий екран, та коригуємо UI дизайн;
 • Додаємо елементи управління та розміщення інформації;
 • Підготовляємо повний набір екранів програми.

Дизайнери постійно беруть участь у процесі розробки, щоб забезпечити адаптацію кожного додатка під користувача.

Ui Ux Designing Software | PNN Soft

Розробка дизайну сайтів та корпоративних вебрішень

Скористайтеся всіма перевагами нашої компанії та отримайте ефективний та конкурентоспроможний дизайн вебплатформи. Наша команда уважно вивчає сильні та слабкі сторони підприємства, основні діджитал запити, загальні тенденції на ринку подібних продуктів та послуг. Все це допомагає визначитися та збудувати фундаментальний UX дизайн майбутнього рішення. Дизайнери концентруються на розгляді кожної деталі досвіду користувача, працюють над побудовою найкращої послідовності дій. За 20 років роботи на ринку ми виробили методології реалізації послуг, які дозволяють максимально ефективно взаємодіяти із замовником та реалізовувати кінцевий продукт.

 • Підготовка технічного завдання;
 • Розробка та затвердження дизайн-концепцій;
 • Візуалізація даних (графіка та діаграми);

Розробка дизайну сайтів у PNN Soft – це комплексний процес, який не закінчується після етапу запуску проєкту. Наші фахівці уважно аналізують зворотний зв'язок кінцевих користувачів, щоб удосконалювати рішення за допомогою регулярних оновлень. Наша компанія розробляє індивідуальний дизайн різних  сайтів та корпоративних порталів для приватних осіб та компаній з огляду на всі потреби, можливості, напрямки діяльності замовника.

Рекламний та маркетинговий дизайн

Наші дизайнери створюють презентації різної складності: від традиційних презентацій PowerPoint до багатофункціональних інтерактивних флеш-презентацій та спеціальних презентацій для Web, Desktop та Mobile. Під час створення дизайну презентації наші фахівці ретельно вивчають потреби клієнтів та особливості фірмового стилю. Компанія PNN Soft, що займається дизайном інтерфейсу користувача, надає послуги Dataviz для представлення наборів даних в діаграмах, графіках, інформаційних панелях та інфографіці.
Розробка презентації включає кілька етапів:

 • Формування концепції презентації;
 • Підготовка слайдів, наповнення слайдів контентом;
 • Дизайн та анімація;
 • Оцифрування вихідних даних (тексту та ілюстрацій);

Під час розробки презентації наші фахівці враховують сферу діяльності компанії, аудиторію для якої створюється презентація та основні норми структури слайдів.

Ми надаємо сучасні, яскраві, насичені презентації для рекламних агентств, компаній або рекламних агентств.

Переваги співпраці з PNN Soft

Ми прагнемо охопити потреби бізнесу та споживача. Наші фахівці проводять ретельний аналіз, а дизайнери мають великий досвід роботи з візуальним контентом, володіють основами психології кольору та патернів взаємодії користувача з цифровим продуктом. Наші команди, окрім досвідчених дизайнерів, складаються з розробників, QA-фахівців, маркетологів, технічних письменників, що дозволяє PNN Soft реалізувати свій досвід у різних галузях розробки. За допомогою сучасних технологій та перевірених рішень, ми створюємо зручний та інтуїтивно зрозумілий цифровий продукт, що відповідає стандартам якісного UI UX дизайну. Дотримуючись практик в галузі зручності використання, сумісності та доступності.
Талановиті та креативні дизайнери PNN Soft створюють інноваційний, привабливий та доступний дизайн. Саме потреби користувачів ми ставимо на перше місце, проєктуючи макети, каркаси та інтерактивні прототипи. Якщо ви хочете замовити дизайн сайту або застосунку, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою, заповнивши форму нижче.
Ми прагнемо реалізувати рішення, які вигідно виділять вас серед конкурентів.