1. Головна
 2. Рішення
 3. Розробка API рішень

Розробка API рішень

PNN Soft має значний досвід інтеграції, розробки та налаштування сторонніх API для досягнення бізнес-цілей клієнтів.

Api Software Development | PNN Soft

Розробка API додатків з PNN Soft

PNN Soft - спеціалізована компанія, яка надає послуги з розробки та інтеграції API (Application Programming Interface) з використанням протоколів REST, SOAP, XML, RPC API. Ми пропонуємо внутрішні та зовнішні рішення, які швидко реагують на запити користувачів і дозволяють оптимізувати бізнес-процеси.

PNN Soft надає комплексну та структуровану документацію з API для поліпшення поточного рішення або інтеграції нового в цифрову екосистему. Наші фахівці забезпечують високоякісні та зручні в обслуговуванні кастомізовані API рішення, використовуючи всі переваги сучасних технологій.

Найміть спеціальні команди розробників для розширення цифрових рішень вашої компанії. До складу команди розробників PNN Soft входять фахівці, залежно від вимог проєкту: програмісти, аналітики, QA, дизайнери та менеджери з маркетингу. Розробка API для мобільних застосунків передбачає використання найефективніших та сучасних інструментів і технологій.

  Створення API рішень, PNN Soft - найкращий партнер для вашого бізнесу

  Наші послуги з розробки API для мобільних, настільних і хмарних застосунків містять розробку сервіс-орієнтованої архітектури та баз даних. При цьому наші фахівці приділяють особливу увагу питанню безпеки персональної інформації.

  Компанія PNN Soft, що спеціалізується на розробці та інтеграції API, використовує можливості платформ для реалізації вебфункцій і адаптації до різних бізнес-систем з вже наявними застосунками. Ми завжди дуже уважно ставимося до наших клієнтів і враховуємо ризики з метою реалізації продуктивного рішення, що дозволяє будь-якому бізнесу виділятися серед конкурентів.

  API розробка охоплює:

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Розробка та впровадження користувацьких API

  Наша компанія має 20-річний досвід роботи на міжнародному ІТ-ринку. Ми розробляємо комерційні ІТ продукти для різних сфер життя, що набирають мільйони завантажень та користувачів по всьому світу. PNN Soft надає послуги в розробці API, використовуючи гнучкі та ефективні технології. Ми розуміємо, що API є основою будь-якого успішного бізнес-рішення і завжди прагнемо реалізувати якісний продукт.

  Ви можете переглянути наше портфоліо, щоб отримати детальну інформацію про реалізовані проєкти. Якщо вас цікавить розробка API для веб, зв'яжіться з нами, заповнивши форму нижче.