1. Головна
  2. Послуги

Послуги з розробки ПЗ

Ми реалізуємо гнучкі програмні сервіси, які включають супровід проєктів від ІТ консалтингу до підтримки продукту. У наших центрах офшорної розробки ми здійснюємо повний цикл надання послуг.

page main image

Послуги, які ми надаємо

Компанія PNN Soft має 20-річний досвід у наданні послуг аутсорсингу розробки програмного забезпечення та веброзробки, консалтингу, інтеграції програм, аналізу бізнес-процесів, тестування програмного забезпечення, супроводу та підтримки. Висока якість послуг покликана забезпечити нашим клієнтам інформаційну безпеку та максимальний комфорт. За час нашої роботи ми здобули довіру різних компаній по всьому світу.

01
11
Розробка ПЗ на замовленняОфшорна розробкаАутсорсингова розробка ПЗDevOps послугиQA і ТестуванняРозробка дизайну UI/UXR&D послугиВиділена командаІТ консалтингПідтримка ПЗІТ інфраструктура
Послуги
Розробка ПЗ на замовлення
Розробка ПЗ на замовлення

Послуги з індивідуальної розробки програмного забезпечення для вашого бізнесу, включаючи створення вебрішень, мобільних (Android та iOS) та настільних програм для Windows та macOS.

Просмотреть все
Офшорна розробка
Офшорна розробка

Ми надаємо оперативні та результативні послуги з офшорної розробки програмного забезпечення для вашого бізнесу.

Просмотреть все
Аутсорсингова розробка ПЗ
Аутсорсингова розробка ПЗ

Комплексний аутсорсинг послуги з розробки програмного забезпечення підвищення ефективності роботи підприємства загалом.

Просмотреть все
DevOps послуги
DevOps послуги

Послуги DevOps як модель керованих хмарних сервісів базована на нашому кваліфікованому обслуговуванні.

Просмотреть все
QA і Тестування
QA і Тестування

Експерти проводять індивідуальне тестування програмного забезпечення та консультують з технічних питань для вашого стартапу чи бізнесу.

Просмотреть все
Розробка дизайну UI/UX
Розробка дизайну UI/UX

Дизайнери працюють над кожним елементом програмного продукту, щоб забезпечити інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і найкращій досвід для клієнтів.

Просмотреть все
R&D послуги
R&D послуги

Заощаджуйте час та кошти завдяки практикам та послугам DevOps, які надають гнучкість, автоматизацію, безперервність та врядування.

Просмотреть все
Виділена команда
Виділена команда

Найміть команду висококваліфікованих фахівців відповідно до технічних потреб вашого проєкту.

Просмотреть все
ІТ консалтинг
ІТ консалтинг

Консультанти, які мають знання та навички, координують вас у сфері технологій. Фахівці пропонують передові рішення для вашого бізнесу.

Просмотреть все
Підтримка ПЗ
Підтримка ПЗ

Повне адміністрування та управління проєктом. Адміністрування, обслуговування та підтримка підзадач для забезпечення ефективного робочого процесу.

Просмотреть все
ІТ інфраструктура
ІТ інфраструктура

Послуги ІТ-інфраструктури трансформують ваш бізнес. Ми збираємо висококваліфіковану команду розробників для створення сучасних рішень.

Просмотреть все

Команда розробників програмного забезпечення

Наші спеціалізовані команди розробників повного стека мають великий досвід та високу кваліфікацію у створенні якісних програмних продуктів. Кожна команда складається з програмістів, аналітиків, QA фахівців, дизайнерів та використовує перевірені технології для кожного проєкту. Інженери QA повинні переконатися, що ваш продукт не містить помилок, тому PNN Soft є надійною компанією з розробки програмного забезпечення користувача і завжди надає надійні рішення для клієнтів по всьому світу.