1. Головна
 2. Послуги
 3. Розробка ПЗ на замовлення

Розробка ПЗ на замовлення

Найкраще рішення для створення складних і високонавантажених програмних продуктів — це розробка програмного забезпечення на замовлення, що відповідає індивідуальним потребам вашого бізнесу. Готові програми та сервіси, а також zero-code рішення поки що не здатні повністю задовольнити потреби компаній у гнучкості та масштабуванні.

Custom Software Development | PNN Soft

PNN Soft - досвідчений та надійний партнер з розробки ІТ-рішень

Ми розробляємо надійні та легко масштабовані мобільні, веб- та десктоп додатки для Windows та macOS. Наш пріоритет – це довготривала співпраця та якісна комунікація на всіх етапах розробки. Компанія створила понад 1000 проєктів для користувачів у США, Німеччині, Швейцарії, Франції, Чехії й т. д. Ми співпрацювали з багатьма індустріями, включаючи охорону здоров'я, готельно-ресторанний бізнес, фінтех та енергетичний сектор. Тому ми точно знаємо, які технології найефективніше використовуються у різних галузях бізнесу та промисловості. Послуги з розробки програмного забезпечення — наш основний напрямок співпраці, але ми також консультуємо клієнтів щодо перетворення наявних рішень та розширення їхньої функціональності.

Фази розробки ПЗ на замовлення включають:

Ініціація

На цьому етапі важливо докладно обговорити потреби компанії, підібрати необхідні технології та визначитися з відповідними етапами розробки цифрового продукту.

Складання документації

Фахівці PNN Soft ретельно складають опис функціональних вимог для майбутнього рішення.

Технічний аналіз

Ми проводимо технічний аналіз цифрових рішень і продуктів, пропонуємо методи і способи їх удосконалення, які допомагають залишатися на ринку продукту конкурентноздатним на.

Розробка продукту

Розробники крок за кроком виробляють продукт, не припиняючи інформаційні ітерації з клієнтом. Команда оперативно вносить зміни та вдосконалює продукт.

Тестування

Розробка здійснюється паралельно з тестуванням: команда DevOps тісно співпрацює з QA-фахівцями.

Реліз та підтримка

Команда PNN Soft аналізує відгуки користувачів і невпинно удосконалює продукт, додаючи потрібні функції та оновлюючи інтерфейс.

Переваги роботи з досвідченою командою PNN Soft

Компанія з розробки програмного забезпечення постійно удосконалюється, вивчаючи інноваційні технології (AI, Machine learning, AR/VR, Blockchain) та нові мови програмування. Команда PNN Soft надає широкий спектр послуг. Ми впровадили понад 1000 ефективних і стабільних індивідуальних рішень для розробки програмного забезпечення для різних галузей. Наш досвід включає:

 • Розробка та супровід програмного забезпечення
 • Інтеграція корпоративного програмного забезпечення
 • CRM та ERP-рішення
 • Розробка та міграція хмарних додатків
 • Розробка IoT-рішень
 • Розробка веб ігор
 • Розробка кросплатформеного ПЗ — для веб, мобільних пристроїв та настільних комп'ютерів
 • Послуги QA та тестування програмного забезпечення
 • Обслуговування та підтримка додатків
 • Безпека додатків та захист IP
 • Створення спеціалізованих центрів розробки
 • Консультації щодо індивідуальних додатків
 • UI/UX-дизайн
 • Аутсорсинг розробки ПЗ
 • Розробка індивідуальної системи керування контентом (CMS)
 • Інтеграція з популярними платформами

Ми використовуємо найефективніші технології розробки програмного забезпечення на замовлення:

Технології

Web
Детальніше

Розробка програмного забезпечення для різних галузей

PNN пропонує послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення компаніям різних галузей діяльності:

Методології розробки

Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

Послуги з розробки програмного забезпечення- рішення від PNN Soft:

Ми прагнемо поєднати функціональні можливості для автоматизації роботи компанії, документообігу, комунікації з клієнтами на одній платформі, систематизуючи діяльність усіх відділів підприємства.

Рішення для електронної комерції - PNN Soft розробляє рішення для обробки замовлень та здійснення продажів онлайн. Це може бути інтернет-магазин, платформа для рітейлу або багатофункціональний торговий майданчик.  Ми створюємо для покращення взаємовідносин з клієнтами, планування ресурсів та управління складом. Наші розробники орієнтовані на автоматизацію рутинних задач, дозволяючи співробітникам зосередитися на стратегічних напрямках розвитку бізнесу.  За допомогою мобільних рішень ми допомагаємо перетворити досвід користувача на більш інтерактивний та індивідуалізований, підвищуючи лояльність клієнтів.

Ми пропонуємо послуги, що включають повний цикл розробки ПЗ під ключ, та послуги виділеної команди для реалізації конкретних етапів розробки. Якщо ви бажаєте замовити розробку ПЗ, зв'яжіться з нашою командою, заповнивши форму нижче.