Розробка на JavaScript

Фахівці PNN Soft надають високоефективні рішення на основі фреймворків JavaScript. Серед найвагоміших переваг JavaScript - ефективне обслуговування застосунків, швидший випуск на ринок і краща масштабованість. Розробники PNN Soft створюють складні корпоративні програмні рішення: CMS, CRM, ERP, платформи електронної комерції, корпоративні портали, вебпортали та соціальні мережі.

page main image

Послуги розробки рішень JavaScript програмними інженерами PNN Soft

PNN Soft застосовує найпоширеніші фреймворки JavaScript на користь наших клієнтів. JavaScript є невід'ємною частиною різноцільової розробки програмного забезпечення. Використовуючи переваги Node.js, Angular та React.js, ми створюємо надійні та інноваційні вебрішення, системи для десктопних комп'ютерів або мобільних пристроїв.

Інструменти для розробки програм JavaScript

Ми маємо великий досвід роботи з JavaScript для розробки програмних продуктів. Таким чином, команда фахівців PNN Soft може створити корпоративний портал винятково для вашої компанії-початківця або розробити цифрову екосистему для міжгалузевої спільної роботи з кількома підключеннями. Ми співпрацюємо з різними галузями бізнесу — від індустрії розваг, електронної комерції, засобів масової інформації та готельного бізнесу до фінансового та банківського секторів.

  Методології розробки

  Успіх розробки програмного забезпечення залежить від правильного вибору методології розробки та управління проєктами. Залежно від специфіки проєкту, ми використовуємо гнучкі методології та практики розробки програмного забезпечення, що ґрунтуються на Agile, DevOps, CI, та інших:

  Розробка програм на JavaScript: додаткові переваги технології для бізнесу

  Універсальність та швидкий реліз

  Ми гарантуємо бездоганну роботу програмного забезпечення та його повну сумісність з усіма пристроями. Наші спеціалісти прагнуть випускати проєкти в найкоротші терміни з дотриманням максимальної ефективності роботи системи.

  Проста інтеграція

  Численні плагіни дозволяють розробникам прискорити процес інтеграції.

  Численні інструменти супроводу

  Оскільки JavaScript об'єднує широке співтовариство front-end та backend-розробників у всьому світі, ми постійно застосовуємо переваги нових інструментів супроводу.

  Якщо ви розглядаєте можливість співпраці з досвідченою компанією JavaScript, будь ласка, заповніть форму для зв’язку. Наш 20-річний досвід та глибокі знання в галузі програмування дозволять створити економічно ефективне, надійне та інноваційне програмне забезпечення.