1. Головна
  2. Компанія
  3. Блог
  4. Що вам варто знати про те...

Що вам варто знати про тенденції та можливості фінтеху

page main image

За останні кілька років спостерігається поступове зростання інвестицій у фінтех. Це вже має важливе значення для широкого спектра фінансових послуг. Включаючи: 

Фінтех включає в себе набір додаткових технологій для поліпшення фінансових показників. Використання смартфонів для мобільного банкінгу є прикладом технології, спрямованої на підвищення доступності фінансових послуг. Спеціалізовані підприємства цифрового банкінгу обслуговують певні сектори та демографічні групи. Водночас фінтех не лише покращує різноманітність та ефективність послуг, а й розширює доступ до фінансових послуг. 

Раніше фінтех був виключно внутрішньою розробкою фінансових організацій. Але тепер технологія завоювала довіру споживачів фінансових послуг. Тому що фінтех – це основа всіх транзакцій. Починаючи від грошових переказів і закінчуючи комунальними платежами. 

Відповідь на запитання: Що таке фінтех?

Фінтех (фінансові технології) — це надання фінансових послуг і сервісів з використанням сучасних технологій. Ця технологія сприяє злиттю фінансів і сучасних технологій, які можуть змінити ситуацію в напрямку всеосяжного економічного зростання. Це допомагає фінансовим службам і компаніям управляти фінансовими аспектами бізнесу. Вони включають в себе:

Основна роль фінтеху полягає в розвитку фінансової інтеграції на сучасному ринку технологій. Фінтех — це також галузь, де компанії використовують нові рішення і технології, щоб конкурувати з традиційними фінансовими інститутами. Такі інтеграції зазвичай спрямовані на поліпшення й автоматизацію використання та надання фінансових послуг споживачам і підприємствам. Як правило, вони пропонують технологічні рішення для різних умов ведення бізнесу. 

Фінтех використовує технологічні інструменти, щоб допомогти споживачам і компаніям ефективніше управляти своїми фінансовими операціями. З кожним роком дедалі більше і більше людей у всьому світі використовують фінтех. Таким чином, можна сказати, що прогресивне застосування фінтех-технологій затьмарює традиційні фінансові та банківські галузі.

Які основні сфери застосування фінтех-технологій?

  1. Кредитування та Особисті фінанси;
  2. Краудфандинг і фінансування бізнесу;
  3. Платежі та Роздрібні операції; 
  4. Блокчейн і криптовалюта; 
  5. Цифровий Банкінг; 
  6. Банківська справа, як послуга BaaS.

Тенденції та можливості, що сприяють активній популярності

Фінтех продовжує активно розвиватися з року в рік. Це революціонізує те, як споживачі та підприємства проводять фінансові операції. Фінансовий ринок продовжує підвищувати якість послуг, що надаються, і пропонувати нові рішення, засновані на останніх технологічних тенденціях. Давайте обговоримо, які розробки в галузі фінансових технологій будуть у тренді.

Розширення функціональних можливостей

Сьогодні користувачі стали більш вимогливими. Вони віддають перевагу персоналізації та більшим можливостям. Сучасний розвиток мотивує розробників банківських додатків розширювати їхню функціональність, впроваджувати нові технології. Наприклад, це включає страхування, інвестиції, цифрові кредитні картки та інші галузі. Додатки для банку розробляють нові функції для підвищення зручності користувачів.

Удосконалення знань у сфері фінансових технологій

У міру того як дедалі більше користувачів користуються цифровими банківськими послугами, розробники вчаться орієнтуватися й освоювати нові технології та методи цифрової трансформації банківського сектору. Таким чином, вони стають більш обізнаними про доступні їм фінансові інструменти. Крім того, вони отримують більше знань у сфері фінансового планування та інвестицій. 

Автоматизація бізнес-процесів

Бізнес вимагає грамотного процесу управління і регулярних складних операцій. Їх автоматизація стає ще однією важливою тенденцією в галузі фінтеху. Розвиток онлайн-банкінгу надасть клієнтам можливість використовувати необхідну їм функцію. Наприклад, повідомлення про транзакції, електронні квитанції та рахунки-фактури. Банківські додатки стануть пріоритетним рішенням для ведення бухгалтерського обліку або отримання юридичних послуг. Це звільнить вас від рутини і дасть змогу користувачеві зосередитися на важливіших завданнях.

Безпека та надійність

Безпека сьогодні є невід’ємною частиною обробки цифрових транзакцій через банки. Сучасні банки використовують біометричну верифікацію, технологію шифрування та різні інші заходи безпеки для захисту даних клієнтів. 

Технології блокчейну

Технологія блокчейн з’явилася не так давно, але вже стрімко набирає популярності. Блокчейн — це технологія децентралізованого зберігання та розподіленого запису транзакцій. Він може мати різні конфігурації залежно від застосунку. Це сприяє:

Така частота використання зумовлена безпекою та надійністю технології.

Більше партнерських відносин і взаємодій

Зростання кількості партнерських угод між фінтех-компаніями є однією з провідних тенденцій. Спочатку фінтех-компанії були зосереджені на одному сегменті ринку. Але, тепер взаємодія партнерських компаній може надати клієнтам більше продуктів і послуг. 

Фінтех-технології забезпечують всебічну розробку і надійність процесів

Розвиток фінтеху віщує зростання фінансової грамотності та добробуту. Це також зробить багато підприємств успішнішими і дасть їм змогу безпечно управляти своїми коштами. Індустрія нерозривно пов’язана з онлайн і технічними процесами. Тому, вона використовує новітні технології, такі як блокчейн і штучний інтелект, для створення більш вигідних фінансових рішень. 

Які основні цілі фінансових технологій?

Сучасні тенденції показують, що галузь продовжує активно розвиватися, впроваджуючи нові можливості. Фінтех – це унікальне рішення для компаній і фінансових інститутів, які починають замислюватися про ефективний розвиток свого бізнесу.