ПРОГРАМНІ РІШЕННЯ, СТВОРЕНІ ДЛЯ УСПІХУ

Надійний технологічний партнер з 2001 року. Ми розробляємо, впроваджуємо та підтримуємо сучасні програмні рішення, що дозволяють підприємствам реалізовувати динамічні та гнучкі цифрові інновації для бізнесу

PNN Soft розробник програмного забезпечення

01
image

ІТ-рішення та програмне забезпечення з нами – шлях до успіху

ІТ компанія PNN Soft пропонує широкий спектр рішень, послуг та технологій, що сприяють успішності та конкурентоспроможності бізнесу наших клієнтів в епоху цифрової трансформації. Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми діємо впевнено, обираючи найефективніші методи співробітництва та здатні реалізовувати масштабні та складні проєкти з нуля. У нашому портфоліо зібрано тисячі успішних рішень, сотні клієнтів із десятка країн. Ми маємо інформацію, здатну змінити ваш бізнес.

PNN Soft знає, як автоматизувати виробництво на великих підприємствах та забезпечити цифрову безпеку. Ми допомагаємо бізнесу задовольняти потреби клієнтів та автоматизувати виробничі процеси, використовуючи сучасні ресурси та ефективну стратегію.

Детальніше
PNN Soft – високоефективні рішення для лідерів ринку
diamond
Універсальне рішення щодо розробки програмного забезпечення
mobile
Комплексний підхід у вирішенні бізнес-процесів
tablet
Системний підхід до розробки програмного забезпечення
pc
Ефективні рішення для бізнесу

Компанія з розробки програмного забезпечення на замовлення

01

Хто ми

Наші партнери обирають нас через багатий досвід та універсальність. Наведені цифри доводять, що ми є провідним партнером, коли справа стосується формування майбутнього технологій.

20 +

років на ринку

150

країн-користувачів

1K+

завершених проєктів

20M

користувачів продуктів

ТОП

рішень по всьому світу

ISO

9001:2008

Технології
Web
Детальніше

Розробка ПЗ для різних галузей:

image

Індивідуальні рішення та якісні IT послуги

Використовувані нами технології дозволяють нам будувати якісну та стабільну архітектуру ПЗ будь-якої складності. Наші рішення адаптовані для розробки AR/VR та IoT.

PNN Soft, як розробник ПЗ та додатків забезпечує повний цикл розробки. Ми підтверджуємо концепцію, створюємо ефективні UX та UI, а також створюємо високоякісний MVP, щоб оцінити наскільки додаток відповідає потребам користувачів та ринку. Ми є транснаціональна компанія, наші інженери готові реалізувати завдання від створення сайтів до інтелектуального програмного забезпечення.

Компанія PNN Soft має кілька цілей розробки програмного забезпечення. Вони відповідатимуть основним напрямам бізнесу та впровадженню програмних рішень у зазначених сферах.