1. Головна
  2. Компанія
  3. Блог
  4. Оцифрування в охороні здо...

Оцифрування в охороні здоров’я. Яке програмне забезпечення ІТ-компанії надають медичній сфері?

page main image

Використання інформаційних технологій у галузі медицини покращує лікування та полегшує роботу персоналу. Сьогодні більшість ІТ-компаній розробляють сучасні програми діагностики та догляду за пацієнтами, вебсервіси та мобільні додатки для управління клінікою. Використання IT-технологій у передових галузях медицини стає дедалі поширенішим. Комп’ютерні системи для обстежень і діагностики сприяють швидкому розвитку медичної галузі. Одним із ключових завдань цифрової охорони здоров’я у 2021 році є впровадження нових програмних систем для моніторингу лікування та забезпечення вчасного направлення пацієнтів на необхідні процедури та обстеження.

ІТ-технології в охороні здоров’я

Сучасні ІТ-розробки позитивно впливають на розробку нових способів організації медичної допомоги. Велика кількість країн уже давно активно використовують нові технології в галузі охорони здоров’я. Цифровізація виводить охорону здоров’я на новий рівень розвитку, позитивно впливаючи на всі аспекти її діяльності. 

У галузі медицини спостерігається нестача фахівців і високі витрати. Сучасне програмне забезпечення сприяє вирішенню кількох завдань:

Простий і надійний користувацький інтерфейс є одним із ключових моментів оцифрування в охороні здоров’я. Зручність використання — одна з найважливіших якостей майбутнього продукту. При розробці хорошого медичного програмного забезпечення вирішальне значення мають потреби кінцевих користувачів і технологів-розробників.

Зручність для пацієнтів

Інформатизація охорони здоров’я відчуває підвищену увагу як з боку лікаря, так і з боку пацієнта. Перш за все програмне забезпечення для охорони здоров’я має бути зручним та інтуїтивно зрозумілим. Додатки та послуги для пацієнтів роблять медичну допомогу зручною та швидкою. Вони включають в себе:

Регулярні оновлення надають користувачам можливість використовувати всі доступні інформаційні технології в медицині.

Можливість полегшити та покращити роботу медичного персоналу 

Інформатизація охорони здоров’я — це досить широке поняття, яке спрямоване на інформування фахівців за допомогою інформаційних технологій про наукові досягнення у світі. За допомогою таких технологій лікарі можуть швидко отримувати інформацію про нові розробки та відкриття, які допоможуть їм працювати більш ефективно. Ця проблема особливо актуальна для медичних працівників, які працюють у віддалених населених пунктах. Програмне забезпечення надає лікарям:

Ми рекомендуємо звернути увагу на 7 тенденцій у цифровізації охорони здоров’я.

Digitizing Healthcare: Benefits of Digital Health | PNN Soft

Цифрові рішення сприяють виведенню охорони здоров’я на ринок інноваційних розробок. Крім того, це підвищить ефективність, доступність і якість медичної допомоги громадянам.

Перспективи розвитку цифровізації в охороні здоров’я сьогодні

Програмне забезпечення вивело медицину на новий рівень, оскільки оперативний доступ до інформації та її обмін значно скорочують час, що витрачається на пошук рішень. Можливості сучасних інформаційних технологій в охороні здоров’я дають змогу позитивно впливати на всі аспекти медичної допомоги. Використання інформаційних технологій у медицині також дає змогу:

На додачу, технології дають нам змогу покращити управління медичним закладом. Медичні системи дають змогу автоматизувати роботу:

На сьогодні розробка програмного забезпечення, яке допомагає охороні здоров’я працювати більш ефективно і швидко. Цифровізація охорони здоров’я переходить на наступний рівень розвитку, оптимізуючи роботу програмного забезпечення для клінік і домашнього лікування. Фінансові вкладення у створення нових медичних технологій позитивно впливають на цей процес і вдосконалення наявних послуг. Це стосується і розробки уніфікованих систем, творці яких постійно намагаються оптимізувати роботу програмного забезпечення. Періодичні оновлення надають користувачам можливість застосовувати всі доступні ІТ-розробки в медицині. 

Сьогодні впровадження ефективних інновацій стає пріоритетом для охорони здоров’я. Також цифровізація охорони здоров’я включає в себе безліч заходів, спрямованих на інформування лікарів про останні наукові досягнення. Це сприяє ефективному навчанню та підвищенню кваліфікації співробітників клінік і лікарень. За допомогою медичного програмного забезпечення лікарі можуть своєчасно дізнаватися про відкриття, що дає їм змогу постійно вдосконалюватися. Експерти стверджують, що впровадження інновацій у медицині сприяє появі нових рішень.