1. Головна
  2. Компанія
  3. Блог
  4. Наскільки бізнес потребує...

Наскільки бізнес потребує ІТ-послуг, сьогодні?

page main image

У наші дні інформаційні технології активно впроваджуються в традиційні сфери бізнесу. Дедалі більше компаній і частіше замовляють ІТ-послуги для організації та обслуговування споживачів. Кваліфікована технічна підтримка є важливим компонентом безпечного бізнесу, оскільки ІТ-послуги надають підприємцям безліч переваг для зростання компанії. Це підвищує продуктивність праці, підтримує працездатність обладнання та відповідає за надійність і безпеку послуг. За допомогою ІТ-сервісів можна забезпечити безперервну роботу підприємства. Це дозволяє вам оперативно реагувати на зміни в робочому процесі. 

Сучасні ІТ-сервіси надають широкий спектр технічних і програмних рішень. Як правило, вони спрямовані на кваліфіковану підтримку в галузі інформаційних технологій.

ІТ-послуги технічного/сервісного характеру:

ІТ-послуги Програмного характеру:

custom software development

ІТ-компанія надає послуги розробника. Три основні рішення

Важко дати вичерпне й однозначне визначення ІТ-послуг. ІТ-послуги для бізнесу — це комплексне рішення складного індивідуального характеру, спрямоване на реалізацію технічних потреб бізнес-завдань споживача. Діяльність ІТ-компаній спрямована на безперебійне, безпечне та ефективне надання цифрових рішень. Що швидше кожна ланка задовольняє потреби кінцевих користувачів, то більша ймовірність того, що підприємство зможе отримувати високоякісні послуги.  

Існує три основні методи взаємодії бізнесу з компанією-розробником. Передусім на їхній вибір впливають цілі замовника. До них належать: аутсорсинг, аутстафінг, офшорна розробка.

Послуги ІТ-аутсорсингу вже активно використовуються більшістю сучасних компаній, оскільки дають змогу максимально зосередитися на процесі розвитку бізнесу. Цей напрямок є частковим або повним розподілом відповідальності за підтримання, обслуговування та модернізацію ІТ-інфраструктури.

Офшорна розробка програмного забезпечення — це процес використання послуг команди, розташованої у віддаленому місці. Це процес, створений шляхом розроблення програмного забезпечення для використання у вашій рідній країні. По суті, офшорна розробка програмного забезпечення включає в себе форму аутсорсингу бізнес-процесів, коли постачальник послуг базується в іншій країні.

Аутстафінг — це виведення персоналу зі штату компанії та його реєстрація в штаті аутстафінгової компанії. Основною метою служби аутстафінгу є вирішення питань, пов’язаних з оптимізацією штатного розкладу та управлінням бюджетом компанії, а також зниженням ризиків, пов’язаних з вирішенням трудових спорів.

Передові ІТ-сервісні рішення

Світовий ринок ІТ-послуг розвивається досить швидкими темпами. ІТ-послуги для бізнесу включають розробку застосунків, сховища даних та інші високотехнологічні ресурси для збереження і збільшення прибутку. Існує ціла низка цифрових рішень, які особливо затребувані в бізнесі:

apps for business