1. Головна
  2. Рішення
  3. Веб разробка
  4. ПО для автоматизації бізн...

ПО для автоматизації бізнесу

Команда PNN Soft розробляє ефективні та комплексні програмні рішення. Розробка програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів дозволяє спростити бізнес-процеси і досягти більш послідовної співпраці між підрозділами компанії.

page main image

PNN Soft пропонує надійні рішення для надійної автоматизації бізнесу:

Ми реалізуємо спеціальне програмне забезпечення для компаній із широким спектром інструментів управління робочими процесами. Сукупність практик дозволяє нам автоматизувати різні робочі процеси — від базових до складніших випадків. В рамках однієї платформи ваші співробітники зможуть вирішувати завдання різної складності: від запиту графіків відпусток до взаємодії з клієнтами. Крім того, кожна дія відстежується та може бути проаналізована для отримання цінної інформації.

У PNN Soft ми реалізуємо ПЗ для автоматизації бізнесу, яке допоможе оптимізувати ресурси ваших співробітників. Таким чином вони зможуть розподілити час для вирішення складніших завдань або приділити увагу стратегічно важливим питанням.

Розробка систем обробки транзакцій (TPS)

Ключове завдання TPS - знизити ризик втрати даних у разі збою в роботі мережі чи терміналу. Система може відновлюватися після збою ОС та обробляти великі обсяги даних у режимі реального часу або у комплексному режимі.

Розробка SCM на замовлення

Завдяки цьому рішенню ви можете керувати потоками товарів, фінансів та даних, пов'язаних з послугами або продуктами, від управління сировинною до питань логістики продукції споживачам.

Розробка систем підтримки прийняття рішень

Ми створюємо DSS для модернізації процесу прийняття рішень на рівні операцій, планування та управління. Система отримує цінну інформацію з безлічі неструктурованих даних.

Розкрийте всі переваги автоматизованої системи для бізнесу

Підвищена ефективність

Розробка корпоративного програмного забезпечення дозволить об'єднати всі дані відділів компанії. Ви отримуєте передові інструменти для усунення процесів, що повторюються, автоматизації повсякденних завдань і спільної роботи відділів.

Спрощена стандартизація

У PNN Soft ми розробляємо корпоративні рішення відповідно до найінноваційніших практик вашого бізнес-сектору. Ми також допомагаємо вам досягти більшої безпеки даних та дотримання нормативних вимог. На рівні робочого процесу це призводить до зниження ймовірності збоїв роботи, недоліків чи помилок.

Велика економічна ефективність

На розробку одного ПЗ для управління бізнес-процесами потрібен менший бюджет, ніж на створення кількох додатків. Крім того, автоматизовані бізнес-рішення призводять до скорочення операційних витрат.

Посилена безпека даних

Завдяки внутрішньому контролю корпоративного порталу адміністратори платформи можуть оперативно редагувати дані та змінювати дозвіл на доступ до критично важливої ​​інформації. Якщо ви бажаєте розробити хмарну систему, ми надамо вам надійний цілодобовий програмний захист серверів.

Відповідне налаштування

При цьому наші програмісти з радістю проконсультують вас щодо необхідного пакету послуг, щоб не переплачувати за технології, які ви насправді не використовуєте.

Зручний звіт та планування

Наші аналітики активно працюють над створенням автоматизованих систем, здатних надавати аналітичні дані на запит. Це відкриває нові перспективи для більш детального та систематичного планування, а також для покращення процесу ухвалення рішень.

Ми знаємо, як допомогти бізнесу збільшити продаж за допомогою сучасних цифрових рішень. Ми впроваджуємо програмні рішення для автоматизації робочих процесів та надаємо хмарні сервіси, щоб зробити внутрішні процеси гнучкими.

Як автоматизувати бізнес та забезпечити йому успіх

Диджиталізація бізнесу — це інструмент для швидкого визначення та вирішення завдань. PNN Soft має досвід RPA (роботизованої автоматизації процесів). Якщо ви готові до плідної співпраці та створення рішення для автоматизації бізнесу, поділіться своїм запитом у формі нижче.