1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Банківська система для інтеграції з міжнародними системами грошових переказів, АБС банку та картковим процесинговим центром

Банківська система для інтеграції з міжнародними системами грошових переказів, АБС банку та картковим процесинговим центром

page main image

Опис Проєкту

Ця система надає загальний доступ до різних платіжних систем і представляє єдиний інтерфейс для роботи з цими системами – приймання, переказу та виплати грошових коштів.

Функціональність:

Під час реалізації цього проєкту компанія PNN Soft реалізувала такі завдання:

1. Інтеграцію автоматизованої системи з 7 міжнародними платіжними системами, такими як:

2. Інтеграцію системи з автоматизованою банківською системою Б2, призначеною для комплексної автоматизації банківської діяльності, що дає змогу автоматизувати широкий спектр бізнес-процесів і фінансових інструментів банку.

3. Інтеграцію з базою eFOUR, єдиним реєстром клієнтів, в якому централізовано ведуться дані про всіх клієнтів банку.

У результаті впровадження автоматизованої системи вдалося ефективно оптимізувати процес виконання операції з переказу платежів: до автоматизації менеджеру необхідно було працювати з 3-ма окремими додатками (Efour, вебдодаток системи грошових переказів, АБС Б2), а після – тільки з одним додатком, що виконує необхідні дії в усіх системах. Це дало змогу значно скоротити час, який йде у менеджерів на відправлення та виплату переказів.

Технології:

Бізнес-логіка:

Ресурси:

Для ознайомлення з подібними проєктами перейдіть на наш блог