1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Інтеграція з IBM Integration Bus для телекомунікаційної компанії: масштабування та підвищення продуктивності системи у зв’язку зі збільшенням потоку користувачів

Інтеграція з IBM Integration Bus для телекомунікаційної компанії: масштабування та підвищення продуктивності системи у зв’язку зі збільшенням потоку користувачів

page main image

Опис Проєкту

Метою проєкту, реалізованого нашими програмістами для телекомунікаційної компанії, була оптимізація системи обслуговування абонентів: її масштабування та підвищення продуктивності у зв’язку зі збільшенням потоку користувачів. При цьому, підприємством замовника було ухвалено рішення провести інтеграцію з сервісною шиною IBM Integration Bus V9.0.

Під час проєкту наші фахівці реалізували міграцію фронт-енду додатку на IBM Integration Bus V9.0 та його інтеграцію з бек-ендом, що реалізований на основі технологій .Net.

Сімейство IBM Integration Bus (IBM WebSphere Message Broker) надає компоненти для універсальної основи інтеграції на базі технології Enterprise Service Bus (ESB). Різні варіанти реалізації дають змогу забезпечити зв’язок і здійснити перетворення в різнорідних ІТ-середовищах у компаніях будь-якого розміру та в будь-якій галузі. Вони працюють для широкої низки платформ.

Застосування комплексу IBM Integration Bus дало змогу нашим спеціалістам вирішити такі завдання замовника:

Ресурси: розробник і тестувальник

Для ознайомлення з подібними проєктами, перейдіть на наш  блог.