1. Головна
  2. Портфоліо
  3. Система анкетування, навчання та тестування персоналу компаній

Система анкетування, навчання та тестування персоналу компаній

page main image

Опис Проєкту

ProTOS – система для створення тестів, анкет, а також навчальних програм із застосуванням інтерактивних ігрових елементів для найкращого засвоєння матеріалу. Система ProTOS особливо корисна для навчання персоналу компаній і проведення різних корпоративних курсів, тестів тощо. За допомогою системи можна автоматизувати процес навчання, інструктажу, введення на посаду, корпоративного навчання, тестування, анкетування співробітників, а також аналіз результатів.

Тестування та анкетування персоналу – онлайн-сервіс ProTOS 

Навчання персоналу – один із наріжних каменів, що лежать в основі успіху будь-якої сучасної компанії. Використовувати дистанційне навчання та тестування персоналу – це спосіб дотримуватися сучасних тенденцій для всієї компанії з найменшими витратами.

За допомогою онлайн-сервісу ProTOS ви можете:

Підвищити продажі та якість обслуговування клієнтів.

У співпраці з Вашим HR-відділом ми створимо інтерактивну систему, з використанням ігрових елементів та прикладів з життя, для найкращого засвоєння матеріалу. Інтерактивна система навчання є особливо корисною для тих працівників, які безпосередньо спілкуються з клієнтами та повинні добре орієнтуватися в послугах і продуктах компанії:

Знизити витрати на навчання персоналу.

Проводити своєчасне навчання та тестування персоналу.

Все що потрібно для навчання – це комп’ютер з доступом до Інтернету.

ProTOS може бути розгорнутий у відповідності до бізнес-завдань Вашої компанії.

Функціональність та користувацький інтерфейс ProTOS:

Варіанти питань та відповідей:

Мультимедійні можливості:

Якщо Вас цікавить організація системи дистанційного навчання або тестування на Вашому підприємстві, зверніться до нас для отримання додаткової інформації, заповнивши форму нижче.