1. Головна
  2. Послуги
  3. IT консультація
  4. SOA консалтинг

SOA консалтинг

PNN Soft надає компаніям надійні консалтингові послуги SOA. Service-Oriented Architecture (SOA) - це архітектурна модель, яка передбачає багаторазове використання, взаємозамінність і розгортання програмного забезпечення.

page main image

Наш досвід SOA-розробки для різних сфер бізнесу

Ми співпрацюємо з більш ніж 20 секторами бізнесу, включаючи роздрібну торгівлю, готельний бізнес, банківську справу, електронну комерцію, охорону здоров'я, розваги тощо. Команда PNN Soft концентрує увагу на процесах оптимізації цифровізації за допомогою SOA, щоб зрештою знизити IT TCO. При цьому кожен бізнес-процес реалізується як окремий програмний сервіс у вигляді динамічної роботи сервісів та API рішень.

SOA у програмній інженерії: основні завдання

Отримайте програмне забезпечення та технологічні рішення від наших розробників системних програм та продуктів для обробки даних (SAP).

  • Структурування роботи програмних компонентів як сервісів (опціональне використання)
  • Створення механізму публікації доступних послуг із зазначенням їх потреб та функцій, пов'язаних із введенням/випуском
  • Запобігання проблемам управління та безпеки на рівні окремих компонентів та зв'язків між ними

Основні переваги SOA:

1

Компанії можуть повторно використовувати послуги для створення кількох додатків, що призводить до економії часу та зниження витрат.

2

Бізнес може вільно модифікувати окремі компоненти ПЗ без ризику вплинути на інші послуги.

3

Стандартизовані протоколи зв'язку дозволяють користувачам передавати дані між клієнтами та службами незалежно від мови програмування.

4

Висока доступність послуги: будь-хто може оцінити їх за запитом.

5

Налаштування окремих компонентів є більше рентабельним рішенням, ніж налаштування більших модулів коду. Це робить SOA надійнішим.

6

Різні сервери забезпечують масштабованість.

SOA – безпека та ефективність з PNN Soft

У PNN Soft ми реалізуємо сервіс орієнтовану архітектуру, використовуючи простий протокол доступу до об'єктів (SOAP) та мову опису вебсервісів (WSDL). Наші досвідчені розробники також використовують інші ефективні технологічні можливості: Windows Communication Foundation (WCF), gRPC, RabbitMQ, службу повідомлень Java (JMS), ActiveMQ.

Якщо ви плануєте співпрацювати з досвідченими постачальниками або потребуєте послуги SOA-консалтингу, зв'яжіться з нами за наведеною нижче формою. Докладніше про проєкти PNN Soft читайте у нашому портфоліо.