1. Головна
  2. Послуги
  3. ІТ консалтинг
  4. IoT консалтинг

IoT консалтинг

Впровадження рішень IoT (IoT) дає власникам бізнесу новий погляд на свою компанію, що базується на даних. При впровадженні IoT, він забезпечує більш швидкі, прозорі та оптимізовані процеси для компанії.

page main image

Наші консалтингові послуги у сфері технології Інтернету Речей

PNN Soft надає IoT консультації. Наші експерти проєктують, розробляють та інтегрують системи для забезпечення інтелектуальної взаємопов'язаної бізнес-екосистеми. Ми будемо супроводжувати ваше підприємство протягом усього шляху розвитку та підтримувати вас у реалізації індивідуальних рішень у галузі інтернету речей. PNN Soft використовує весь накопичений досвід для надання ІТ послуг для бізнесу. Наші експерти реалізують IoT рішення для портативних та смартпристроїв. Послуги IoT консультації сприяють досягненню найкращих результатів. Ми використовуємо нові технологічні можливості, щоб привести ваші вимоги у відповідність до вашої стратегії розвитку.

Послуги охоплюють:

Вибір відповідної платформи для вашої компанії
Визначення вимог та цілей для рішень та налаштувань Інтернету речей
Розробка мобільних додатків
Інтеграція рішень
Інтеграція розробленого програмного та апаратного забезпечення

PNN Soft – ваш надійний партнер для ведення розумного бізнесу

Майбутнє цієї нової технології вважається безмежним, оскільки вона постійно революціонізується. Завдяки консультаціям процес розробки та впровадження IoT рішень стає гнучким і дозволяє вашому бізнесу використовувати потенціал технології в цифровому перетворенні. PNN Soft виділяє кілька переваг. До них відносяться підвищення рівня обслуговування, економія робочої сили, надійне технічне обслуговування, підвищення продуктивності та зниження накладних витрат, що забезпечується Інтернетом. Тому сьогодні інтернет-консалтинг є неодмінною умовою успішного бізнесу.

PNN Soft пропонує консультації IoT

Інтернет речей надає можливість підключення до датчиків та пристроїв, забезпечуючи форму вільного спілкування між людиною та машиною, програмним забезпеченням та обладнанням. Скориставшись нашими послугами, ви покращите виробничі процеси та операції. Талановиті консультанти надійної компанії PNN Soft допоможуть впровадити та адаптувати Інтернет речей під індивідуальні особливості та потреби вашого бізнесу.