1. Головна
  2. Послуги
  3. ІТ консалтинг
  4. Консалтинг для eCommerce

Консалтинг для eCommerce

PNN Soft - сучасна ІТ-компанія, яка розробляє цифрові проєкти та бізнес-рішення. Ми маємо більш ніж 20-річний досвід створення продуктів комерційного типу. Наше портфоліо містить веб і мобільні додатки, спрямовані на досягнення цілей електронної комерції.

page main image

Ми пропонуємо кваліфікований ІТ консалтинг

Специфіка розробки комерційних додатків полягає у віддаленості точок транзакції – отримання онлайн оплати за послуги чи товари. Робота фахівців PNN Soft спрямована на усунення потенційних ризиків, пов'язаних з електронною комерцією. Ми консультуємо наших замовників для формування концепції майбутнього проєкту, приділяємо увагу технічним та юридичним аспектам підтримки цифрових платежів. Наші фахівці надають консультації з електронної комерції для бізнесу та підприємців. Консультації з електронного бізнесу включають:

Аналіз вашої бізнес-ідеї та ринку
Аналіз аналогічних продуктів
Аналіз конкурентів
Виявлення сильних та слабких сторін
Рекомендації щодо функціональності та дизайну
Технічні рекомендації щодо продукту

PNN Soft прагне мінімізувати ризики

Розробляючи рішення для ринку електронної комерції ми створюємо надійні комунікаційні ланцюжки між усіма учасниками. Для надійної та стабільної роботи програми з підтримкою платіжних функцій ми використовуємо актуальні протоколи та сертифікати. Для забезпечення високої продуктивності програм цього типу важливо забезпечити швидку роботу. Шлях платежу від споживача до продавця має здійснюватись за мінімальний час.

Наші фахівці консультують бізнес щодо необхідності впровадження платіжних коштів, доступних у регіонах, де діятиме підсумковий проєкт. Ми впроваджуємо адаптивні системи доставки платежів, зокрема:

  • Банківська картка
  • Клубна система
  • Оплата через міжнародний номер банківського рахунку
  • Електронні чеки
  • Використання цифрової валюти для оплати

Консультаційні послуги з електронної комерції, що надаються PNN Soft, включають питання безпеки. Для проєктів, які підтримують цифрові платежі, важливо звести ризик перехоплення конфіденційної інформації на нуль. Для цього розробники використовують безпечні протоколи та системи шифрування. Не менш важливими є інструменти ідентифікації продавців і покупців для забезпечення захисту даних користувача. Для цього розробники вводять подвійну автентифікацію користувачів та запитують цифрові сертифікати, номери телефонів, дати народження тощо.

PNN Soft — ваш консультант з електронної комерції B2B

Якщо у вас є питання щодо розробки рішень для цифрової електронної комерції, заповніть форму нижче. Ми розробляємо мобільні програми (Android та iOS), вебпрограми (Windows, macOS) та вебплатформи. Електрона комерція сектор бізнесу, який спрощує процес торгівлі для споживачів та компаній, а також знижує витрати на надання живого персоналу. Наші спеціалісти допоможуть вам оновити наявне програмне забезпечення. Ми також готові проконсультувати підприємців-початківців, які шукають партнера для реалізації стартапу.