1. Головна
  2. Послуги
  3. ІТ консалтинг
  4. Консалтинг по Data Analyt...

Консалтинг по Data Analytics

PNN Soft виступає IT-консультантом з розробки та підтримки цифрових бізнес-рішень. Наші фахівці мають високу кваліфікацію в області Data Science. Ми пропонуємо консалтингові послуги з аналізу даних.

page main image

PNN Soft експертність та послуги

Ми вивчимо потреби Вашого бізнесу та оцінимо технічну інфраструктуру. Наші фахівці допоможуть визначати сильні та слабкі сторони розгортання чи модернізації системи даних вашої компанії. Після надання консалтингових послуг, ми готові розширити команду розробників, які впровадять нові рішення для вашого бізнесу.
Ми допомагаємо компаніям будь-якого розміру та рівня в управлінні та організації даних. Наша мета – розкрити інтелектуальні можливості фірми клієнта, щоб перевершити конкурентів на ринку. Найняті команди розробників використовують передові методи керування даними. Наші консультація охоплює наступні аспекти:

  • Дослідження гнучких систем корпоративної аналітики
  • Формування та управління стратегією даних
  • Побудова Data Science на базі підприємства
  • Оновлення процесів аналізу та перетворення даних

PNN Soft надає послуги понад 20 років і продовжує зростати та розвиватися. Ми створили рішення, що оптимізували робочі процеси підприємств наших замовників. У нашому портфоліо ви можете дізнатися про Big Data рішення. Ми виконуємо проєкти з впровадження штучного інтелекту та машинного навчання та інтегруємо моделі в робочі процеси компаній. Наші розробники розробляють та створюють спеціальні інформаційні панелі та звіти для прийняття рішень на основі даних.

Партнер в галузі Data Science. Кожен крок з експертом для вашого бізнесу

Ми збираємо інформацію про діяльність клієнтів у різних галузях. PNN Soft ретельно вивчає кожен випадок, щоб запустити систему та усунути технічні проблеми даних. Інвестиції у просунуті рішення аналітики даних посилить позиції вашої компанії на ринку. Керівник проєкту та технічний фахівець PNN Soft оцінюють поточну інфраструктуру і дають консультації компаніям із запитуваних послуг.

  • Реалізація платформи даних, аналітичної бази даних, робочих навантажень AI/ML, продуктів бізнес-аналітики.
  • Інженери здійснюватимуть моделювання даних та організовуватимуть перенесення гнучкої архітектури даних.

Ми використовуємо наш досвід для розробки складних методів, що виходять за межі традиційного аналізу даних. Наші консалтингові послуги допоможуть Вам створити розумні бізнес-операції та отримати чітке уявлення про Ваше становище у ніші. Виважений підхід до управління даними – це спосіб утвердити свої позиції на глобальному ринку.

Цифровізація – це інструмент оптимізації

Ця послуга є великою і включає численні технічні компоненти, у взаємодію Космосу з якими користувач нерідко відчуває труднощі. PNN Soft допомагає вибрати сховище та хмарну платформу, досліджує завдання розширення та оптимізації обробки даних. Ми прагнемо забезпечити продуктивний стек цифрової обробки інформації, її масштабованість та гнучкість.

Завдяки добре налагодженому підходу у роботі з даними, бізнес ефективно збирає цінну інформацію про процеси впровадження та персоналізацію випущених продуктів. А також допомагає забезпечити ефективне управління ланцюгом постачання.

Знижуйте ризики та досягайте максимуму з PNN Soft

Ми надаємо послуги з аналізу даних та консалтинг для розробки та впровадження рішень для прийняття на основі Data Science рішень. Ви можете запросити додаткову інформацію, заповнивши форму нижче.

Ми можемо допомогти вам у трансформації інформаційних технологій.