1. Головна
 2. Послуги
 3. Розробка ПЗ на замовлення
 4. Розробка SaaS

Розробка SaaS

Компанія з розробки SaaS застосунків надає такі послуги, як проєктування, розгортання, впровадження, обслуговування застосунків та ІТ-консалтинг. PNN Soft допомагає обрати найкращі практики розроблення застосунків SaaS.

page main image

SaaS послуги від PNN Soft

З 2000 року ми впроваджуємо якісні хмарні рішення, а також модернізуємо та підтримуємо хмарні системи. Програмне забезпечення як послуга є надійним інструментом для оптимізації робочого процесу вашого підприємства. У 2022 році 70% підприємств і компаній вже інвестували в розробку SaaS-додатків, а 20–40% досягли швидкого виходу на ринок.

Економія часу та оптимізація бюджету – перевага використання SaaS системи. З цим рішенням нема потреби створювати інфраструктуру, налаштовувати конфігурації безпеки або розробляти компоненти та сервіси проєктування з нуля.

Консалтинг

Консультанти PNN Soft допомагають компаніям втілити ідеї у конкретний SaaS продукт.

UX та UI дизайн

Ми аналізуємо ринок і тенденції, щоб отримати уявлення про те, як підвищити UI і UX, що робить їх більш інтуїтивно зрозумілими і чуйними.

Розробка SaaS рішень

Моделі розгортання SaaS програми віддалено розміщуються у постачальника і надаються клієнтам на вимогу через Інтернет. Ми створюємо модельно-орієнтовану розробку бізнес-логіки.

Інтеграція з базою даних

Ми допомагаємо клієнтам інтегрувати необхідні дані на платформі SaaS з їх локальними серверними системами та базами даних. Фахівці забезпечать правильну координацію та синхронізацію інформації між серверами.

Розробка API

Якщо вам необхідно оптимізувати або спростити робочий процес або розширити функціональність хмарного рішення, ми можемо допомогти з впровадженням надійних і масштабованих API на платформу SaaS.

QA та тестування

Наша основна мета – це забезпечення цілісності даних у вашому SaaS та синхронізація процесів роботи кількох відділів компанії.

Розвиток SaaS

Ми старанно вивчаємо нові технології, що дозволяє PNN Soft розширювати можливості ІТ-послуг SaaS за допомогою інструментів AR/VR, чат-ботів, VoIP та потокового відео, а також інших функцій на вимогу.

Підтримку та обслуговування

Для SaaS також необхідна можливість розширення та масштабування до тисяч, а іноді й мільйонів користувачів та мільярдів транзакцій. Команда PNN Soft надає послуги з удосконалення та розширення SaaS.

Розробка SaaS рішень: горизонтальний та вертикальний типи хмарного програмного рішення

Горизонтальний SaaS проєкт передбачає просте масштабування або об'єднання додатків. У другому випадку компанії можуть розширювати послуги та реалізовувати різні категорії SaaS на єдиній платформі. Для ніші чи конкретної галузі, як-от торгівля, страхування чи охорона здоров'я, компанії можуть скористатися перевагами вертикальної архітектури SaaS. Таким чином, модель концентрується на задоволенні конкретних потреб та розв’язанні проблем окремої галузі чи фірми.

Які рішення можна побудувати на основі послуг із розробки продуктів SaaS?

CRM-системи для:
 • збору та зберігання даних клієнтів та їх захисту за допомогою протоколів безпеки
 • використання даних для покращення комунікації з клієнтами та їх сегментації
 • автоматизація завдань, що повторюються, прогнозування тенденцій продажів
HR-системи для:
 • підтримки співробітників та кандидатів під час підбору та навчання
 • структурування процесу адаптації нових співробітників
 • управління графіком роботи (лікарняними, відпустками, інше)
 • розвитку культури співробітництва
CMS-системи для:
 • створення, зміни та керування контентом без досвіду програмування
 • додавання товарів/послуг та відстеження змін у поведінці клієнтів
 • промоції нових продуктів/послуг
Бухгалтерські/білінгові послуги для:
 • відстеження транзакцій, руху коштів, бюджетів
 • економії часу на пошуку фінансових помилок, розрахунку заробітної плати, введення даних

Серед інших видів веб/десктоп/мобільних платформ ми також можемо запропонувати системи для комунікації, планування ресурсів підприємства (ERP), маркетингу/електронної пошти, управління продуктами й далі. Якщо ви плануєте створити SaaS продукт,, зверніться до нас за формою нижче.