1. Головна
  2. Послуги
  3. Розробка ПЗ на замовлення
  4. MVP розробка

MVP розробка

Ми забезпечуємо розробку MVP для нових програмних продуктів, що дозволяє швидко протестувати кінцевий продукт і запобігти незначним інвестиціям або правильно спланувати свій бюджет. Наші розробники створюють програмні продукти MVP, щоб побачити свій потенціал на ринку.

page main image

MVP: створення, вдосконалення та підтримка продукту

Наші експерти проєктують, розробляють та запускають надійні рішення. Розробка MVP (мінімально життєздатний продукт) - це оптимальний підхід для реалізації масштабних проєктів, багатих на функціонал і призначений під великий потік користувачів. Замовник отримує об'єктивну думку користувачів та формує більш точне уявлення про продукт на ринку у майбутньому. PNN Soft пропонує різноманітні MVP-послуги: від перевірки концепції до випуску проєкту та подальшого тестування продукту на ринку. Ми надаємо спеціалізовані команди для аутсорсингу розробки MVP рішень.

Розробка MVP продукту — це чітко розмежований процес, що нічим не відрізняється від full stack розробки. Процес починається з того, що ви звертаєтесь до команди, заповнивши форму зв’язку. Наші технічні та бізнес-експерти проводять первинну оцінку вимог замовника та технічних особливостей проєкту.

Розробка MVP: Поглиблений погляд на робочі процеси

Ми визначаємо можливості для задоволення ваших потреб та оцінюємо доступні ресурси. PNN Soft виявляє сильні та слабкі сторони, аналізує конкурентів та потреби аудиторії. За підсумками цього етапу ми оцінюємо стадії проєкту MVP розробки за оптимального бюджету.

Розробники PNN Soft реалізують інформаційну архітектуру, інтерактивні прототипи та дизайн інтерфейсу вашого продукту. Інструменти прототипування можуть використовуватися для розробки інтерактивних макетів для візуалізації потоку користувача та функціональності продукту. Ретельний та вивірений процес розробки прототипу цифрового продукту, створення дизайну за участі замовника, коли ми обговорюємо та затверджуємо всі деталі майбутнього продукту.

Розробка та тестування. Процес створення мінімально життєздатного продукту нічим відрізняється від розробки повноцінного інтегрованого проєкту. Ми також надаємо команду розробників та тестувальників для реалізації вашого задуму.

Безпечний випуск продукту. Якщо ви ще не визначили чітко свою аудиторію або ринком де почнете реалізувати продукт, вам необхідно MVP рішення. За допомогою MVP ви можете отримати зворотний зв'язок від аудиторії, оцінити, наскільки вам вдалося задовольнити її потреби, спланувати впровадження нових функцій, оновити дизайн тощо.

Розробка MVP — перший крок до успішного стартапу

Мінімально життєздатний продукт або MVP – це цифровий продукт з обмеженою функціональністю. Такий підхід під час реалізації послуг кастомної розробки для бізнесу довів свою ефективність. MVP задовольняє базові потреби користувача та доповнює функції тестового продукту з відкритим доступом. Модель MVP ідеальна для будь-якого типу підприємства: чи то для стартапу, що шукає можливості для бізнесу; чи то для усталених фірм, що випускають нові рішення. MVP продукт допоможе бізнесу почуватися впевненіше. PNN Soft шукає найефективніші підходи для демонстрації сильних сторін вашої компанії.

PNN Soft - компанія-розробник MVP рішень

Ми надаємо ефективне та оптимізоване MVP рішення, яке здатне задовольнити мінімальні потреби замовника у продукті та провести його ефективну оцінку на реальному ринку. Основне завдання MVP рішення — визначити й задовольнити потребу потенційної авдиторії. Підприємства також створюють MVP-рішення для аналізу рішень конкурентів та слабких сторін подібних продуктів. На основі набутих знань компанія потім створює ефективне та конкурентне рішення. Якщо ви бажаєте замовити розробку MVP, зверніться до експертів PNN Soft.