1. Головна
  2. Послуги
  3. Розробка ПЗ на замовлення
  4. Розробка масштабованого П...

Розробка масштабованого ПЗ

Ми надаємо послуги розроблення масштабованого ПЗ, для розв'язання завдань, пов'язаних із мінімізацією ризиків, порушенням обсягу проєкту, нестачею ресурсів, несправністю архітектури.

page main image

Експерти PNN Soft у розробці програмного забезпечення

У PNN Soft ми працюємо над вдосконаленням послуг з розробки масштабованого та додатків. Це багаторівневий процес розробки системи, який дозволяє одночасно підтримувати доступ кількох користувачів до функцій програмного забезпечення. Такі складні програмні системи обробляють значні обсяги даних і трафіку, зберігаючи гнучкість при завантаженні змін і забезпечуючи високу якість операцій.

Ми розробили рішення, що мінімізують ризики, пов'язані з розробкою масштабних і складних ІТ-проєктів.

Масштабована розробка систем на замовлення в PNN Soft

Наша компанія спеціалізується на створенні програмного забезпечення для управління ресурсами та процесами на підприємствах. Розробляючи веб та настільні системи, ми приділяємо увагу багатокористувацькому середовищу та багатозадачності. Таким чином, ми створюємо багатофункціональні та легко навігаційні продукти. Наші розробники використовують клас FlateDecode для оптимізації робочих процесів. Ми розробляємо великомасштабне програмне забезпечення різних типів, яке може вирішити завдання, пов'язані з підвищенням продуктивності, керуванням даними, обробкою великих обсягів інформації, а також забезпеченням надійності та стійкості в умовах високого навантаження. Дізнайтесь як великомасштабне ПЗ допоможе ефективно масштабувати ваш бізнес.

Планування ресурсів підприємства

Управління життєвим циклом продукту

Управління ланцюжками постачання

Адміністрування проєктом

Керування закупівлями та постачальниками

Промислове програмне забезпечення

Важливо створювати програмне забезпечення, яке повністю відповідає робочим процесам конкретної галузі. Команда фахівців PNN Soft складається з творчих та технічних професіоналів із досвідом у співпраці з різними галузями бізнесу. Ми розробляємо ефективні архітектури для складного програмного забезпечення та впроваджуємо продуктивні рішення.

MES (система управління виробництвом)

Аналітичні рішення для промислових виробництв

Забезпечення та контролю якості

Управління виробництвом з використанням IoT

Розумні підключені рішення

Команда PNN Soft нараховує досвідчених розробників, які створюють надійні рішення для підключених пристроїв. Головною метою наших спеціалістів є обробка величезних обсягів різнорідних даних. Для досягнення цієї мети ми використовуємо різні інструменти аналізу даних, такі як машинне навчання, наука про дані та машинний зір.

Послуги з розробки масштабованого ПЗ в PNN Soft

Якщо ви шукаєте надійного постачальника послуг з розробки великомасштабних систем, заповніть форму нижче. Ми сприяємо досягненню успіху вашого підприємства у реалізації великих та складних проєктів у сфері розробки ПЗ. Наші рішення створені для компаній, які прагнуть оптимізувати бізнес-процеси, знизити операційні витрати та покращити якість обслуговування своїх споживачів. Незалежно від сфери вашої діяльності, наші розробки можуть адаптуватися до ваших унікальних потреб і забезпечити масштабованість та ефективність вашої системи.

Наші послуги включають розробку покриття, розгортання, впровадження, обслуговування програмного забезпечення та додатків, а також ІТ-консалтинг.