1. Головна
  2. Послуги
  3. Розробка ПЗ на замовлення
  4. Backend розробка

Backend розробка

Наша команда розробників надає ефективні та безпечні рішення, адаптовані до потреб кожного клієнта. PNN Soft створює індивідуальне серверне програмне забезпечення для різних підприємств і галузей.

page main image

Компанія розробник PNN Soft надає Back-End послуги

Ми пропонуємо послуги експертів, які добре знаються на написанні складних функціональних протоколів, бібліотек та розробці інших допоміжних компонентів ІТ-рішень. Розробники забезпечують узгоджений зв'язок між архітектурою та конкретною операційною структурою для підвищення продуктивності системи. Окрім повного циклу розробки, компанія надає послуги консалтингу та оцінки поточних систем. Аудит дозволяє оцінити сильні та слабкі сторони рішення, його потенціал до масштабування та навантаження. В результаті нашої співпраці ми створимо рішення та технології, які покращать функціональність вашої серверної системи.

Back-end розробка охоплює завдання побудови масштабованих, відмовостійких рішень для корпоративних систем, складних вебдодатків, IoT-інфраструктури, VoIP-рішень, вебпорталів і т. д. Ми пропонуємо повний цикл розробки з використанням новітніх технологій і протоколів безпеки.

Організація проєкту back-end розробки

PNN Soft готова реалізувати рішення з нуля або модернізувати поточні системи. Ми проходимо шлях співпраці відповідально: від виявлення потреб бізнесу до розробки систем та інтеграції. Ми пропонуємо різні моделі для співпраці: спеціалізовані команди, аутстафінг команди та повний аутсорсинг.

Бази даних:

Oracle, SQL Server, AWS, Redis, PostgreSQL, etc.

Платформи:

Azure, Amazon web service, ASP.NET Core, etc.

Фреймворки:

Express.js, Ruby on Rails, Node, etc.

Мови:

Python, Java, PHP, etc.

Оптимізовані серверні рішення від PNN Soft

Щоб створити надійну серверну частину, ми постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами та вдаємося до сучасних технологій розробки. Back end розробка в PNN Soft - це спосіб знизити технологічні витрати та покращити код. Ми надаємо як консалтингові послуги, так і послуги з back-end розробки всієї проєктної документації (специфікація, графік, план випробувань тощо).

Визначення функціональної області Back-End

Побудова архітектури та декомпозиція

Сприяння в технічних питаннях: мова програмування, фреймворк, тип бази даних

Консультування за даними постачальника хмарних послуг

Створення довгострокового плану розвитку серверної частини

Забезпечення захисту даних при передачі та при зберіганні

PNN Soft - надійний бекенд розробник

PNN Soft має багаторічний досвід розробки. Ми створюємо серверні рішення для підприємств, бізнесу та стартапів. Наш підхід ґрунтується на досягненні ідеального балансу для задоволення очікувань кінцевих користувачів та вашого бізнесу. Якщо ви хочете модернізувати програми за допомогою найкращих серверних рішень, заповніть форму зв'язку з командою.