• Головна
  • Портфоліо
  • PNN Soft створила B2B та B2C портал для системи обробки даних комунальних лічильників

PNN Soft створила B2B та B2C портал для системи обробки даних комунальних лічильників

пз для збору даних з лічильників

Експерти PNN Soft розробили з нуля проєкт — веб додаток для швидкого і регулярного зчитування даних з лічильників тепла, води, електроенергії. Ці лічильники встановлюють на тепломережах, об’єктах гарячої води й вентиляції при будівлях різних розмірів, від квартир і будинків до району і навіть міста. Програмне рішення вже інтегровано для використання у великих містах України.

Опис проєкту

Вебдодаток підключається до комунальних лічильників для відстежування, зчитування, зберігання та обробки поточних показників з них. Програма дозволяє зберігати дані й створювати звіти, відстежувати показники за квартирою, будинком чи районом міста. Отримані вебдодатком дані можуть бути використані для аналізу та оптимізації вартості теплової, електро енергії та розходу холодної та гарячої води. У веб рішенні є інтерактивна мапа яка дозволяє переглядати інформацію щодо збору даних та споживання електро/тепло енергії за житловими комплексами та окремими будинками. Підтримує реєстрацію ОСББ, житлово-комунальних організацій та окремих власників.

кастомна розробка системи збору показників з пристроїв

Проєкт реалізовано для бізнесу та користувачів. Програмне забезпечення має широкий функціонал, котрий можна розділити за ролями. 

Розробники PNN Soft реалізували два основних модулі, що формують основний функціонал програмного забезпечення:

Реалізовано модуль з генерації звітів за даними з показників лічильників (перевірка працездатності лічильників, формування звітів й тощо).

За рік роботи над проєктом, розробники адаптували ПЗ під велику кількість типів, моделей та виробників різноманітних лічильників. Енергетичний портал збирає та обробляє дані що надсилаються з більш ніж 200 моделей пристроїв збору та передачі даних. Система адаптована під різноманітних виробників різних моделей та типів лічильників.

Моделі лічильників з якими вже налаштовано роботу програмного забезпечення:

Технології які ми використовуємо

Наші розробники мають фундаментальні знання та досвід для реалізації даного проєкту. Технічний процес розробки порталу побудований таким чином, щоб спростити процеси оновлення та розгортання проєкту.