• Головна
  • Портфоліо
  • Програмні рішення з управлення вбудованими пристроями фізико-хімічної лабораторії

Програмні рішення з управлення вбудованими пристроями фізико-хімічної лабораторії

ПЗ для лабораторії

PNN Soft є надійним розробником з досвідом понад 20 років. Ми здійснюємо програмну розробку для областей енергозабезпечення, охорони здоров’я та телекомунікаційної сфери, саме тому наші розробники компетентні у питаннях створення складних програмних рішень для вбудованих систем. Ми створили низку програмних рішень для управління та контролем пристроїв лабораторного устаткування.

Опис проєкту

Компанія PNN Soft створила програмну систему для управління, контролю та тестування мікропрограм лабораторних приладів. Ми розробили настільну програму для керування процесами та PWA для тестування роботи пристрою.

розробка сисстем з управлінн  вбудованими пристроями

Розробка системи управління прошивкою

Ми розробляємо вдосконалену функціональну систему для управління прошивкою вбудованих пристроїв. Домашня сторінка цифрового продукту показує візуальні елементи, що представляють кероване обладнання відповідно до конфігурації приладу. Кожен інструмент має власний набір характеристик, з яким може детально ознайомитися користувач. Фактичні властивості пристрою можуть буди представлені у вигляді таблиці, вміст яких можна корегувати. Також, програма відображає графіки фактичних значень властивостей пристрою, має перелік діагностичних процедур та журнал. Також функціонал розробленої програми дозволяє:

Для розробки використовувалися наступні технології:

Розробка ПЗ для контролю роботи пристрою

Дане програмне забезпечення це десктоп рішення для Windows спрямоване на виконання задач адміністрування, моніторингу та конфігурації переліком пристроїв в LAN лабораторії. Ключові функції ПЗ покривають задачі перегляду активних пристроїв в LAN та їх налаштування.  Створення внутрішніх проєктів з конкретним набором методів та послідовностей та робота з відповідними графіками. Адміністрування доступу інших користувачів до роботи з пристроями.

Для розробки використовувалися наступні технології:

Розробка PWA застосунку для тестування пристрою

PNN Soft розробила прогресивний вебзастосунок який дозволяє робити найширше налаштування та діагностику переліком інструментів в LAN лабораторії. PWA рішення дозволяє користувачам переводити пристрої в стан обслуговування та ознайомитися з компонентами апаратного забезпечення. Користувачі можуть проводити калібровку та точне налаштування пристроїв, проводити тести з працездатності пристрою та відповідних плат.

Для розробки використовувалися наступні технології: