1. Головна
  2. Рішення
  3. AR Розробка
  4. AR в дизайні інтер’...

AR в дизайні інтер’єру

Дизайн інтер'єру та архітектури є одним з найважливіших напрямків для імплементації технології доповненої реальності, оскільки економить час і підвищує продуктивність.

page main image

Як працює AR для рішень архітектурного дизайну?

AR містить дві важливі частини: серверну та клієнтську програми. Бекенд служить ядром, яке забезпечує виконання операцій на стороні клієнта у формі модулів. У результаті ми підтримуємо швидку роботу клієнтської програми та її легкість.

Додаток доповненої реальності: основні функції дизайну інтер’єру

Поширені випадки використання AR та VR у дизайні інтер'єрів

AR застосунки

Перший сегмент складається з додатків «пробуй перед покупкою» — рішень, які відображають 3D-моделі інтелектуальних приладів, предметів декору чи меблів і допомагають правильно купувати товари.

Рішення для планування інтер'єру

За допомогою системи користувачі можуть продумати і спланувати внутрішнє планування: від стін до сходів і дрібних предметів, що їх оточують. Бачення більшої картини допомагає покращити спілкування з клієнтами та дійти твердих висновків.

Освіта

Передове програмне забезпечення AR лежить в основі підготовки майбутніх дизайнерів, полегшуючи практичний досвід і, відповідно, швидке опанування навичок.

Розробка сервісів доповненої реальності професіоналами PNN Soft

У PNN Soft ми вважаємо VR і AR ефективними інструментами для синхронізації цілей і очікувань усіх зацікавлених сторін. Це йде рука об руку з підвищенням рівня задоволеності клієнтів і оперативним виконанням проєкту. Замість довгих пояснень привабливих візуальних зображень ви можете представити свою точку зору саме за допомогою технології. Якщо вашій компанії потрібне рішення на основі AR/VR, надішліть свій запит.