1. Головна
  2. Технології
  3. Розробка Windows застосунків

Розробка Windows застосунків

Сервіси розробки додатків Windows - надійна основа для корпоративних порталів, що оптимізують роботу різних відділів компанії. У PNN Soft ми створюємо власні та гібридні настільні рішення для досягнення багатої функціональності.

page main image

Послуги PNN Soft з розробки Windows додатків для досягнення цілей вашого бізнесу

PNN Soft — постачальник послуг з розробки програм для Windows. Завдяки нашому досвіду та прагненню до досконалості ми допомагаємо компаніям досягнути цілей, надаючи високоякісні, адаптовані до вимог замовників програми для платформи Windows. Наші розробники мають великий досвід розробки додатків під Windows з високофункціональними, ефективними та унікальними інтерфейсами. Наша команда професійних розробників з глибокими знаннями Windows API використовує новітні технологічні стандарти та готова виконувати проєкти будь-якого масштабу та складності.

Ми надаємо клієнтам якісні, гнучкі та надійні рішення для настільних програм Windows, супроводжуючи замовників на всіх етапах життєвого циклу розробки програмного забезпечення.

Рішення, які ми надаємо під час розробки програм для Windows

Кастомізовані програми

Фахівці PNN Soft створюють надійні та зручні клієнт-серверні програми для індивідуальних бізнес-цілей та потреб.

Daemon застосунки

Ми надаємо клієнтам розробку фонових рішень, що працюють безперервно без прямої взаємодії з користувачем.

Гібридні додатки

Команда наших розробників має досвід створення десктоп-платформ та вебдодатків за допомогою одного й того ж коду. Таким чином ви отримуєте надійні та багатофункціональні гібридні рішення.

Досвід розробки програм для Windows

Розробка сайтів та десктоп додатків у PNN Soft пропонується вже протягом 20 років. Наша команда досвідчених розробників аналізує новітні технології Windows, платформи та мови програмування. Завдяки своїм глибоким знанням та досвіду ми пропонуємо інноваційні та надійні рішення, що відповідають конкретним вимогам клієнтів. Довірте PNN Soft розробку надійних програм для Windows, що вдало вирізняються серед конкурентних рішень.

Послуги з розробки програм для Windows від PNN Soft

Інтеграція настільного ПЗ
Крос-версії програм WPF
Розробка додатків UWP
Інтерфейс для Universal Windows Platform і бекенд розробка
API платформи
Інтеграція користувача зі smart пристроями з використанням протоколів BLE і USB
Модернізація поточних платформ
Оновлення прошивки розумних пристроїв, підключених з десктоп-додатку
Архітектура WinRT додатків
Створення вебсервісів XML/JSON
Додатки Metro (Web) універсальним дизайном

    Створення додатків Windows з надійним партнером PNN Soft

    PNN Soft — ваш надійний партнер у сфері послуг з розробки програм для Windows, що пропонує індивідуальні рішення, орієнтований на користувача дизайн, оптимізацію продуктивності, надійну безпеку, постійну підтримку, прозору співпрацю та конкурентоспроможні ціни. Заповніть форму для зв’язку, щоб обговорити ваші потреби в розробці програм для Windows і зробити крок до досягнення бізнес-цілей разом з PNN Soft. Ми знаємо, які технологічні інструменти можуть задовольнити потреби компанії в динамічному ІТ-середовищі.